Newsy

31.07.2021 13:53

Jose Mourinho krytykuje Fortnite! Jego piłkarze grają w to całymi nocami

Jose Mourinho, kontrowersyjny, lecz utytułowany trener AS Roma ostro skrytykował Fortnite. Sprawdź, co sądzi o najpopularniejszym battle royale na świecie.

"Fortnite? Koszmar!"

Zapowiadało się piękne i leniwe sobotnie popołudnie. Jednak nagle wszystkich fanów gier battle royale do pionu postawił nie kto inny, jak sam Jose Mourinho. Utytułowany trener piłkarskiego zespołu AS Roma udzielił krótkiego wywiadu, w którym w ostrych słowach wyraził swoją opinię o grze studia Epic Games oraz niezadowalającej postawie piłkarzy:

Fortnite? Koszmar – powiedział. Piłkarze zarywają całe noce przy tej g******** grze. A następnego dnia mają mecz!

Zobacz także: Jak wygrywać w mobilnych grach battle royale?

Cała wypowiedź była oczywiście żartem sytuacyjnym, co potwierdza ton trenera oraz śmiechy dochodzące zza kadru. Choć Mourinho z pewnością nie ma nic do gry, może być głęboko zaniepokojony postawą piłkarzy.

Już w 2018 roku mówiło się o silnym uzależnieniu piłkarzy od Fortnite'a. Na celowniku znaleźli się Ousmane Dembele, Antointe Griezzman i Mesut Ozil. Szczególny problem miał ostatni z wymienionych graczy, który przez nadmierne spędzanie czasu przed komputerem naraził się na kontuzję wykluczającą go z gry.

Zobacz także: Co wiemy o Call of Duty 2021 (Vanguard/Slipstream)? Premiera, setting, przecieki i plotki