Newsy
Esport

22.01.2023 19:21

Przygotuj się na FNCS 2023 – pierwszy major Fortnite o 10 mln $!

Światowe mistrzostwa Fortnite Champion Series 2023 powracają w wielkim stylu! Struktura Majora, 10 mln dolarów do zgarnięcia i specjalny event FNCS Global Championship. To wszystko rozpocznie się już 2 lutego!

Rozkład jazdy FNCS 2023

W 2023 roku FNCS powraca do gry w parach. Przez 5 tygodni, rozpoczynając od 2 lutego, gracze z całego świata będą walczyć między sobą o najwyższe miejsca w tablicy rankingowej FNCS.

40 duetów, które zyska najwięcej punktów po 3 tygodniach, awansuje do wielkiego finału FNCS Major 1. Ten odbędzie się już w marcu.

Z kolei zespoły, które w FNCS Major 1 Grand Finals zyskają łącznie najwięcej punktów, zgarną część nagród z puli wynoszącej 2 mln dolarów! Najlepsi gracze z każdego regionu pojadą do Danii na Światowe Mistrzostwa FNCS.

Więcej informacji na temat harmonogramu rozgrywek znajdziesz w tym miejscu.

Zobacz także: Lista modyfikacji do serii Gothic. Najlepsze mody do Gothica w 2023

Szykujcie się na niesamowite emocje na FNCS Global Championship w Danii!

Światowe Mistrzostwa FNCS 2023 powracają do formuły LAN! 75 najlepszych duetów z całego świata zagra w wielkim finale już w Q4 2023. Pula nagród w wielkich mistrzostwach wynosi aż 4 mln dolarów!

FNCS 2023 turniej logo

Gdzie oglądać FNCS 2023?

Zmagania najlepszych graczy e-sportowych Fortnite'a zobaczysz w kilku różnych miejscach:

Gracze mają też możliwość, by użyć wersji bez komentarza i stworzyć własną transmisję. Gotowi, by śledzić największe gwiazdy sceny e-sportowej Fortnite'a?

Zobacz także: Warzone Mobile – jak pobrać, kiedy premiera? Gameplay i wymagania