Gry
Newsy

07.12.2022 17:30

Pierwsze wieści o ETS 2 1.47 – czeka nas rework Stuttgartu!

Twórcy ETS 2 podzielili się na swoim blogu informacjami o zawartości następnej aktualizacji. W ETS 2 1.47 (lub 1.48) pojawi się zbudowany kompletnie od zera Stuttgart. Jak SCS Software udał się rework jednego z największych niemieckich miast?

ETS 2 – zreworkowany Stuttgart zachwyca!

SCS Software kontynuuje odświeżanie klasycznych części mapy. Wcześniej udało im się poprawić m.in. Hannover. Teraz zmian doczekał się Stuttgart!

Zgodnie z podanymi informacjami, miasto zostało zbudowane kompletnie od zera. Jest teraz większa i ma znacznie więcej obszarów, które można zwiedzić.

rework stuttgartu z dużym budynkiem i tunelem

Neuess Schloss, czyli barokowy pałac pojawi się w Stuttgarcie w ETS 2 1.47

Jedynymi obszarami, które nie zostaną zmienione w nadchodzącej aktualizacji, pozostały lotnisko i obwodnica miejska. Te rejony były już odświeżane przy okazji update'u 1.40.

Zobacz także: Aktualizacja 1.46 w ETS 2 już jest! Co nowego wprowadza?

ets 2 1.47 stuttgart centrum miasta

Centrum tego niemieckiego miasta nabrało życia!

Stuttgart jest miastem z długą tradycją. Twórcy postanowili to odwzorować, dlatego w grze pojawią się takie ikoniczne budowle, jak Neues Schloss, Staatstheater Stuttgart i zamek w Stuttgarcie.

rework stuttgartu w ets 2 autostrada w górach

W oddali pięknie prezentują się stuttgarckie wzgórza!

Jest to kolejny etap odświeżania terytorium Niemiec w ETS 2. Twórcy na ten moment nie są w stanie powiedzieć, jakie miasto zostanie w dalszej kolejności zreworkowane.

Dlatego w międzyczasie koniecznie powinieneś zapoznać się z najlepszymi modami do ETS 2. Znajdziesz tam odświeżone przez społeczność mapy i nowe obszary oraz rozbudujesz swoją grę do takiego stopnia, że już nigdy nie będziesz chciał grać bez modów!

Zobacz także: Jak zagrać w ETS 2 Multiplayer? TruckersMP i oficjalne multi