Gry

25.08.2021 8:40

Nowa kolekcja The Sims 4 "Industrialny Loft" już jutro!

Nowy kit do The Sims 4 "Industrialny Loft" pojawi się na dyskach fanów już niebawem. Sprawdź, w jakim stylu są nowe meble, łóżka i wyposażenie. Przejrzyj screeny i przekonaj się, czy warto pobrać kolekcję Industrialny Loft do simsów.

Industrialny Loft w The Sims 4 – co dodaje?

Wczoraj wieczorem na Twitterze The Sims pojawiła się krótka zajawka zapowiadająca zupełnie nową kolekcję akcesoriów. Premiera The Sims 4 Industrialny Loft będzie miała miejsce już 26 sierpnia.

Co dodaje kolekcja Industrialny Loft? Jest to pakiet wyposażenia przeznaczony dla fanów współczesnego stylu prosto z Brooklynu. Króluje tam cegła, stal i drewno w połączeniu z wszechogarniającą zielenią.

Industrialny Loft w The Sims 4 screen z nowej kolekcji pokazujący nowe meble i wyposażenie

Chcesz poczuć się jak architekt odnawiający stary brooklyński magazyn? Pobierz kolekcję The Sims 4 Industrialny Loft już 26 sierpnia!

Styl industrialny charakteryzuje się dużymi oknami, wyeksponowanym sprzętem elektronicznym, surowością i niewykończonymi detalami. To surowe piękno pomieszczenia podkreślają modne drewniane i stalowe ramy, które nadają przestrzeni charakteru oraz komfortu.

Wszechogarniające są też małe detale takie jak zaostrzone kąty, koła i siatki, które razem tworzą wspaniały, estetyczny styl.

Industrialny Loft kolekcja w Sims 4 - screen z gry pokazujący mieszkanie w nowoczesnym amerykańskim stylu industrialnym

Nowa kolekcja do The Sims 4 Industrialny Loft przeniesie Twoich simów prosto na amerykańskie przedmieścia

Nie sposób zapomnieć o charakterystycznych metalowych rurach wentylacyjnych i stalowych oprawach oświetlenia. Te elementy, wraz z wielkimi oknami i podwójnymi, przesuwanymi drzwiami sprawią, że poczujesz się jak na amerykańskich przedmieściach.

Zobacz także: Zapowiedź nowego LEGO Star Wars: The Skywalker Saga już w przyszłym tygodniu?

Ile kosztuje kit do The Sims 4 Industrialny Loft?

Nowa kolekcja do simsów, podobnie jak kilka poprzednich, jest płatna. Żeby otrzymać dostęp do wyposażenia industrialnego z tego kitu, należy zapłacić niecałe 25 zł.

Darmowa aktualizacja przy okazji premiery kolekcji Industrialny Loft

Oprócz płatnej zawartości do gry zostaną dodane dwa darmowe obrazy. Będą to dzieła artystki znanej jako Ohni Lisle zatytułowane Hair Vision.

Darmowa aktualizacja do the Sims 4 wprowadzająca obrazy Ohni Lisle

Jak napisali twórcy w notce prasowej poświęconej dziełom artystki:

Ohni jest współczesną artystką używającą mieszanki wielu materiałów do tworzenia kolorowych arcydzieł, a jej wyrazisty styl inspirowany jest sztuką, naturą i ludzką postacią.

EA od jakiegoś czasu regularnie dodaje do gry dzieła artystów z całego świata. Jest to ciekawe urozmaicenie, za które trzeba pochwalić firmę.

Zobacz także: WWE 2K22 z oficjalną datą premiery! "Ma być zupełnie inaczej"

Czy warto kupić kolekcję The Sims 4 Industrialny Loft?

Choć jest to zdecydowanie tańszy pakiet niż znakomity dodatek Wystrój Marzeń, wielu fanów narzeka na małą liczbę nowych obiektów. Dlatego też przed zakupem warto zadać sobie pytanie, czy warto kupić kit do The Sims 4 Industrialny Loft? Naszym zdaniem – niekoniecznie.

Istnieje wiele darmowych modyfikacji, które dodają znacznie więcej ciekawego wyposażenia. Meble industrialne w The Sims 4 już od dawna powstają za sprawą fanów, którzy nie gonią za pieniędzmi. Dlatego w tym wypadku nie polecamy zakupu kolekcji. Dodane wyposażenie same w sobie nie jest brzydkie. Jednak za taką kwotę jest to zdecydowanie nieopłacalny zakup.

Często kupujecie kolekcje i dodatki do simsów? Podobnie jak seria FIFA, seria The Sims ma potencjał. Jednak nachalne mikropłatności sprawiają, że granie w te gry w pełni wiąże się z ogromnymi kosztami. Dajcie znać, co sądzicie o tej strategii EA!

Zobacz także: Darmowy eFootball od Konami z licencjonowanymi graczami ligi amerykańskiej!