Newsy
Inne

09.08.2021 10:10

Kiedy zamknięta beta FIFA 22? Jak się zapisać?

Kiedy rozpocznie się zamknięta beta FIFA 22? Jak się zapisać? Sprawdź poradnik, który pomoże ci wypróbować najnowszą odsłonę serii FIFA 22 za darmo.

Kiedy rozpocznie się zamknięta beta FIFA 22? Data i zawartość

Zgodnie z informacjami zawartymi w serwisie FUTZone, zamknięta beta w FIFA 22 rozpocznie się 11 sierpnia, czyli już w najbliższą środę. EA nie podało na razie informacji na temat tego, jak długo potrwają testy. Kiedy już się to potwierdzi, zaktualizujemy treść newsa. Beta będzie dostępna jedynie na konsolach PlayStation oraz Xbox.

FIFA 22 zamknięte beta testy i technologia hypermotion w grze piłkarzy

W FIFA 22 na PS5 i Xbox Series zadebiutuje technologia Hypermotion, która sprawi, że zachowania całego zespołu będą bardziej naturalne. Ta nowość nie pojawi się na konsolach starej generacji i PC.

Zamknięte beta testy gry FIFA 22 pozwolą wypróbować najpopularniejsze tryby serii – karierę, Pro Clubs oraz Ultimate Team. Niewykluczone, że twórcy szykują dla fanów dodatkowe atrakcje.

Zobacz także: To już pewne – powstanie nowa gra w uniwersum South Park!

Jak zapisać się do zamkniętej bety FIFA 22 i zagrać za darmo?

Na początku trzeba pamiętać, że kody do bety FIFA 2022 będą losowo rozsyłane na skrzynki mejlowe graczy. Nie ma więc gwarancji uczestnictwa w testach. Istnieje jednak sposób na to, by zyskać szansę pogrania w kolejną część kultowej serii gier o piłce nożnej.

Jak zapisać się do bety FIFA 22?

  1. Zaloguj się na swoje konto EA.

  2. Wejdź w zakładkę preferencje e-mail.

  3. Zaznacz opcję "Zgadzam się na otrzymywanie wiadomości o produktach..."

  4. Zaznacz grę FIFA 22 jako preferowaną i wybierz platformę PlayStation lub Xbox.

  5. Kliknij guzik Aktualizuj na dole strony.

Pamiętaj, że zapisanie się do newslettera EA nie gwarantuje otrzymania kodu do zamkniętej bety gry FIFA 22, ponieważ twórcy rozsyłają kody losowym graczom.

Premiera gry FIFA 22 na PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One oraz Series S/X zaplanowana jest na 1 października 2022 roku. Produkcja pojawi się również na platformie streamingowej Google Stadia.

Zobacz także: Najlepsze gry na telefon bez Internetu. Oto TOP 5 mobilnych portów pecetowych gier