Gry
Newsy

22.08.2021 15:55

WWE 2K22 z oficjalną datą premiery! "Ma być zupełnie inaczej"

Zeszłej nocy miała miejsce wrestlerska gala SummerSlam. Z tej okazji na ring powróciło wiele znanych gwiazd. 2K Games wykorzystało tę okazję, by zaprezentować pierwszy teaser ich nadchodzącej produkcji – WWE 2K22.

Kiedy premiera WWE 2K22? Zwiastun i pierwsze wrażenia

W krótkim teaserze zobaczyliśmy starcia kilku popularnych zapaśników oraz datę premiery WWE 2K22. Ta zaplanowana jest na marzec 2022 roku. Warto przypomnieć, że gra miała pojawić się znacznie wcześniej. Przesunięcie spowodowane było chęcią "stworzenia jak najlepszego doświadczenia dla fanów wrestlingu".

Zobacz także: Najlepsze gry na telefon bez Internetu. Oto TOP 5 mobilnych portów pecetowych gier

Najnowsza gra o wrestlingu sygnowana jest sloganem "It Hits Different" (czyli Uderza Inaczej). Jest to jasna deklaracja twórców, którzy chcą ponownie stanąć do walki o zaufanie graczy. Zaufanie, które na dobre utracili po fatalnym WWE 2K20. Poprzednia odsłona serii zaliczyła jeden z najgorszych startów nie tylko w historii serii, ale w historii gier komputerowych w ogóle.

Screen z błędami WWE 2k20, gdzie zapaśniczka becky Lynch ma zdeformowaną twarz

Takie widoki były dla posiadaczy WWE 2K20 codziennością

Czy warto kupić WWE 2K20?

Seria WWE od 2K Games powraca po dwuletniej przerwie. Czy przerwie stagnację, która trapi tę markę? Pierwsze wrażenia mam raczej mieszane. Choć wizualnie gra prezentuje się znakomicie, tak da się zauważyć pewien "brak ciężkości" zawodników.

Problemem serii WWE 2K od dawna było dążenie do przedstawiania realistycznej, ale mało interesującej symulacji. Czy tak będzie i w tym przypadku? Wszystko zależy od tego, jak gra przedstawi wagę, bezwładność i ciosy zadawane przez zawodników. Czy będzie to dynamiczne i efektowne? A może mało imponujące i nierealistyczne? Tego dowiemy się już w marcu!

Czy interesujecie się wrestlingiem? Dacie szansę WWE 2K? Dajcie znać w komentarzach!

Zobacz także: Zapowiedź nowego LEGO Star Wars: The Skywalker Saga już w przyszłym tygodniu?