Gry

04.06.2021 10:00

Czy warto zagrać w The Sims 4 Wystrój Marzeń?

W końcu otrzymaliśmy nowy pakiet rozgrywki do The Sims 4 zatytułowany "Wystój Marzeń". Po trzech dniach testów możemy podpowiedzieć, komu się spodoba i czy warto go kupić. Sprawdź, jakie nowości wprowadził 10 pakiet rozgrywki do TS4.

Od razu rozwiejmy wątpliwości - to nie jest dodatek dla każdego. Jeśli stawiasz wyłącznie na rozgrywkę, a budowanie ograniczasz do minimum (korzystając, przykładowo, z gotowych domów), nie masz tu czego szukać. Jeśli jednak budujesz - zastanów się, gdzie kupić Wystrój Marzeń do TS4, bo to pakiet rozgrywki stworzony właśnie dla ciebie!

The Sims 4 Wystrój Marzeń - obiekty

Warto zaznaczyć, że w tym rozszerzeniu pojawiła się największa liczba nowych obiektów do budowania w historii gry. EA udostępniło aż 135 nowych mebli i akcesoriów (w tym dwie kompletne kuchnie!), które można wykorzystać w upiększaniu własnego mieszkania:

Wśród nowości w The Sims 4 Wystrój Marzeń znalazły się sofy modułowe oraz modułowe meble. Zasada ich działania jest prosta - wybieramy poszczególne elementy, a następnie ustawiamy je w dowolnej kolejności. Daje to niesamowite pole do popisu dla kreatywnych graczy, którzy lubią tworzyć unikalne pomieszczenia. Dodano też nowe łóżka piętrowe oraz piekarnik oddzielony od płyty grzewczej.

Nowe obiekty w The Sims 4 Wystrój Marzeń spodobają się graczom stawiającym na realizm symulatora. Meble te doskonale sprawdzą się w nowoczesnych pomieszczeniach. Idealnie współgrają też z dodatkami z poprzednich rozszerzeń. Wszystko to wznosi radość z budowania na wyższy poziom. Podobnie jak rozszerzenia rozgrywki, o czym mowa poniżej.

Co dodaje The Sims 4 Wystrój Marzeń w rozgrywce?

Jeśli zastanawiasz się, czy warto kupić The Sims 4 Wystrój Marzeń dla rozgrywki, mamy dobre wiadomości - jak najbardziej! Nowe możliwości personalizacji wizualnej Simów, kariera projektanta wnętrz i opcja wyboru preferencji dotyczących wyglądu wnętrz pozwolą rozkochać się w tej grze na nowo!

Nowe obiekty dla Simów w TS4

Znalazły się wśród nich stroje, fryzury i elementy wyposażenia. W sumie składają się na 59 nowych elementów do wykorzystania w grze:

Nowy zawód projektanta wnętrz w TS4

Szczególnie atrakcyjny dodatek dla graczy budujących. Przed nowym pakietem rozgrywki można było stworzyć własny dom na początku gry i... na tym kończyły się możliwości. Remont nie miał większego sensu, pozostawała zmiana rodziny. Jednak nowe obiekty i kariera w The Sims 4 Wystrój Marzeń dają szansę, by dłużej pograć jedną rodziną.

Projektant wnętrz w TS4 działa na zasadzie zleceń. Istnieją 4 ich typy: zmiana wystroju wnętrza (renowacja), renowacja całego poziomu, dobudowanie poziomu i dodanie pomieszczenia. Trzeba będzie przeprowadzić rozmowę z właścicielem domu i dopasować styl wnętrza do jego gustu. Ciekawym smaczkiem jest możliwość stworzenia filmu porównującego stan przed i po renowacji. Sprawia to, że rozgrywka dla graczy lubiących budować jest jeszcze bardziej interesująca.

The Sims 4 Wystrój Wnętrz - cena, gdzie kupić i czy w ogóle warto?

Gracze TS4 dzielą się na dwa typy: stawiających na rozgrywkę i preferujących budowanie domów. Najnowszy pakiet rozgrywki zadowoli przede wszystkim drugą grupę. Masa ciekawych (i użytecznych) obiektów, ciekawa kariera i dużo usprawnień sprawiają, że warto zdecydować się na kupno The Sims 4. Cena tego pakietu rozgrywki wynosi 89,90 zł i można go znaleźć na platformach Steam oraz Origin.