Newsy
Gry
Esport

18.11.2021 16:30

Można już kupować naklejki z BF 2042 w CS:GO!

Nietypowa współpraca dwóch gigantów branży gier – Valve i EA – zaowocowała pojawieniem się w CS: GO kapsułek z motywami nawiązującymi do najnowszego Battlefielda 2042. Zobacz ich cenę i przekonaj się, czy warto je kupić.

Kapsułka i naklejki z BF 2042 w CS: GO – cena

Czy ktoś spodziewał się, że wydawcy dwóch konkurencyjnych strzelanek – Battlefielda i Counter Strike'a – zgodzą się na taką współpracę? Mimo zaskoczenia to absolutna prawda – w CS: GO możesz zdobyć kapsułkę z naklejkami z BF 2042. Cena? 3,89 zł za sztukę.

Za niecałe 4 złote jest szansa, by dostać jedną z papierowych, ofoliowanych lub hologramowych naklejek z motywami nawiązującymi do Battlefielda 2042 w CS: GO. Sprawdź je i przekonaj się, czy któraś z nich Ci się podoba:

Naklejki zwykłe z BF 2042 w CS GO
Naklejki folia i holo z bf 2042 w cs go

Skąd taka współpraca? EA rok temu przywróciło swoje gry na Steam i być może jest to jedna z form promocji, która ma przynieść obustronne korzyści dla wydawców. W końcu gry trafiają praktycznie do tego samego odbiorcy, a jednocześnie różnią się na tyle, że są konkurencją, ale nie bezpośrednią.

Zobacz także: Zamknięta beta polskiego World War 3 już w listopadzie!

Naklejki w CS: GO nie zatrą pierwszego złego wrażenia z BF 2042

Premiera Battlefield 2042 planowana jest na 19 listopada 2021 roku. Gra pojawi się na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X oraz na PC. Jednak najnowsza odsłona flagowej serii od EA, mimo ogromnego zainteresowania, nie zachęciła do siebie zbyt wielu graczy. Błędy, puste mapy i nietrafione decyzje twórców sprawiły, że na dzień przed premierą gra zbiera bardzo kiepskie noty od fanów. Tak naprawdę dobre noty zbiera jedynie tryb Battlefield Portal, który łączy w sobie elementy poprzednich części serii.

Cała nadzieja w tym, że EA regularnie będzie naprawiało Battlefielda 2042, podobnie jak miało to miejsce w przypadku BFa 4, który dopiero rok po premierze stał się naprawdę dobrą produkcją.

Zobacz także: Halo Infinite – darmowa beta trybu multiplayer wystartowała!