Newsy
Gry

15.11.2021 20:00

Halo Infinite – darmowa beta trybu multiplayer wystartowała!

Darmowa otwarta beta trybu Multiplayer w Halo Infinite wystartowała! Wraz z nią gracze rozpoczynają pierwszy sezon zmagań w trybie wieloosobowym najnowszej produkcji Microsoftu na PC i konsole Xbox.

Darmowa beta multi w Halo Infinite – jak zagrać?

Gra w wersji beta dostępna jest w całości za darmo na platformie Steam (PC) oraz w sklepie Microsoftu na konsolach Xbox One i Xbox Series S/X.

Czy warto zagrać w betę Halo Infinite? Zdecydowanie tak, ponieważ ta wersja zawiera wszystkie mapy i tryby gry, które będą dostępne w grze na premierę. Poza tym cały progres z otwartej i darmowej bety Halo Infinite będzie przeniesiony do premierowej wersji gry. To sprawia, że warto zagrać w tę grę, szczególnie że wraz ze startem bety rozpoczyna się pierwszy sezon wieloosobowych zmagań. Najwięksi fani serii Halo powinni być zadowoleni.

Tryb wieloosobowy w Halo Infinite – co wiemy?

Otwarta beta trybu wieloosobowego w Halo Infinite rozpoczęła się na niecały miesiąc przed oficjalną premierą gry (która odbędzie się 8 grudnia). Wynika to z chęci zapewnienia graczom możliwie najlepszych wrażeń na premierę. Dlatego też twórcy ze studia 343 Industries ostrzegają, że w trakcie bety mogą pojawiać się problemy techniczne, które jednak będą wyeliminowane do dnia oficjalnej premiery.

Zobacz także: Battlefield 2042 Portal – edytor gier na podstawie poprzednich BF-ów już działa!

Co można zdobyć w pierwszej przepustce sezonowej Halo Infinite? Twórcy poinformowali, że w pierwszym sezonie Halo Infinite Battle Passs będzie zawierał fragmenty uzbrojenia członków Noble Team znanych z Halo: Reach.

Członek Noble Team 3 z Halo: Reach

Twórcy poinformowali też, że pierwszy sezon rozgrywek będzie trwał dwukrotnie dłużej niż kolejne, bo aż 6 miesięcy. To oznacza, że sezon 2 Halo Infinite rozpocznie się dopiero w maju 2022 roku i potrwa 3 miesiące.

Skąd taka decyzja? Twórcy poinformowali, że chcą skupić się na dokończeniu tworzenia zawartości sezonu 2 Halo Infinite w "zdrowy i zrównoważony sposób". Bardzo pochwalamy takie podejście!

Darmowa otwarta beta trybu multiplayer w Halo Infinite potrwa do dnia oficjalnej premiery gry, czyli do 8 grudnia 2021 roku.

Zobacz także: Kultowy Star Wars: KotOR wychodzi na Nintendo Switch!