Gry
Newsy

07.09.2021 8:55

Battlefield 2042 – znamy nieoficjalną datę otwartej bety gry

Jeśli zastanawiasz się, kiedy rozpoczyna się otwarta beta Battlefield 2042, mamy dla Ciebie dobre wieści. Najnowsze przecieki ze sprawdzonego źródła podają konkretne terminy, w których rozpoczynają się testy nowego shootera EA. Sprawdź, kiedy open beta BF 2042.

Kiedy start otwartej bety Battlefield 2042?

Zgodnie z informacjami dostarczonymi przez znanego i sprawdzonego leakera Toma Hendersona, otwarta beta BF 2042 rozpocznie się w drugiej połowie września.

Tą informacją Henderson podzielił się na swoim Twitterze. Należy pamiętać, że trzeba brać te informacje z pewnym dystansem. Pierwotnie beta miała rozpoczynać się 4 września, jednak opóźnienia sprawiły, że odsunięto ją na bliżej nieokreślony termin.

Termin startu otwartych beta testów Battlefield 2042

  • 20 września – zamknięty event dla twórców i mediów

  • 22 września – zniesienie embargo dla mediów o 9 rano czasu polskiego

  • 22 września o 10-11 czasu polskiego – początek wczesnego dostępu do gry

  • 24 września – start otwartej bety. Termin zakończenia – nieznany

Graczy najbardziej interesują dwie ostatnie daty. To wtedy będziemy mogli sami przetestować grę. W międzyczasie czekamy również na dostęp do zapowiedzianych na jesień testów Battlefield Mobile.

Zobacz także: Ambitna polska strzelanka powraca! Dziś druga premiera World War 3

Jak otrzymać wczesny dostęp do Battlefield 2042?

22 września startuje wczesny dostęp do BF 2042. Jak uzyskać do niego dostęp? Wystarczy zakupić preorder do Battlefiled 2042, być subskrybentem EA Play lub członkiem XBOX Game Pass.

Za to dostęp do otwartych beta testów otrzyma każdy zainteresowany. Wystarczy śledzić oficjalne informacje na temat gry w zakładce Origin, PlayStation Store lub sklepie Microsoft.

Premiera Battlefield 2042 zaplanowana jest na 22 października 2021 roku. Gra ukaże się na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series S/X.

Zobacz także: ELEX 2 – wywiad z twórcami. Lepszy system walki, questy i wybory w nowej grze Piranha Bytes