Gry
Newsy

17.10.2021 14:30

Zamknięta beta polskiego World War 3 już w listopadzie!

Gliwickie studio The Farm 51 cały czas walczy o ich najmłodsze shooterowe dziecko. World War 3 po pierwszej nieudanej premierze będzie próbowało ponownie podbić rynek. Oczekiwania są spore. A szanse na powodzenie? Na to pytanie być może odpowie nam closed beta World War 3, która rozpocznie się w listopadzie.

Termin zamkniętej bety World War 3

Polskie World War 3 gliwickiego studia The Farm 51 przeżywa wzloty i upadki. Jednak twórcy polskiej wizji III wojny światowej nie ustają w trudach, by przywrócić swoje dzieło na najwyższe miejsca listy zainteresowań na Steamie.

Zobacz także: TOP 5 dobrych gier na telefon, na które zdecydowanie warto czekać

Od kilku tygodni trwają zamknięte testy alfa, w których uczestniczą wszyscy posiadacze płatnej wersji World War 3 sprzed kilku lat. Niedawno dowiedzieliśmy się jednak, że start zamkniętej bety gry planowany jest na 25 listopada. World War 3 zostanie w closed becie aż do marca 2022 roku, kiedy to ma rozpocząć się otwarta beta, a niedługo później premiera gry.

Dla przypomnienia — World War 3 w wersji 2.0 będzie grą free-to-play przedstawiającą współczesny konflikt zbrojny między największymi mocarstwami świata.

Jak dostać się do zamkniętej bety World War 3? Zawartość bety

Twórcy na swojej stronie internetowej zamieścili kilka płatnych pakietów, które dadzą natychmiastowy dostęp do zamkniętej bety World War 3. Kosztują kolejno 15$, 30$, 50$ i 300$. Natomiast posiadacze kopii gry World War 3 sprzed kilku lat automatycznie otrzymają pakiet o równowartości 50$.

Zobacz także: Czy to w końcu Gothic MMORPG z prawdziwego zdarzenia? Recenzja serwera Axyl

W Zamkniętej Becie World War 3 będziemy mieć do dyspozycji 4 mapy (Berlin, Warszawę, Polyarny i Moskwę) oraz 2 tryby gry. Oprócz tego produkcja zaoferuje całe mnóstwo modyfikowalnego uzbrojenia. Na ten moment nie wiadomo jednak, czy progres z bety i alfy przejdzie do premierowej edycji gry.

Czekacie na World War 3? My tak! Wierzymy, że ta niezwykle ambitna strzelanka znajdzie swoją niszę pomiędzy nadchodzącymi odsłonami Battlefield oraz Call of Duty.

Dajcie znać, co sądzicie o działaniach The Farm 51. Czy warto reanimować World War 3?

Zobacz także: Zobacz genialny zwiastun polskiej gry na podstawie "Niezwyciężonego" Lema