Newsy
Gry

10.11.2021 19:30

Battlefield 2042 Portal – edytor gier na podstawie poprzednich BF-ów już działa!

EA na dwa dni przed rozpoczęciem early accesu gry Battlefield 2042 uruchomiło aplikację, dzięki której można tworzyć pierwsze projekty do trybu Portal w BF 2042. Sprawdź, jak się do niej dostać i co można na niej robić.

Tworzenie gier w trybie Portal – Battlefield 2042

Korzystanie z edytora trybu Portal w Battlefield 2042 jest stosunkowo proste. Wystarczy wejść na dedykowaną aplikację sieciową, która znajduje się pod tym linkiem.

Jego działanie jest stosunkowo proste. Wystarczy krok po kroku wybierać ustawienia, które nas interesują. Na początku wybiera się tryby gry, które pojawią się na playliście, następnie mapy, szczegóły dotyczące gry, modyfikacje i obostrzenia.

Zobacz także: Battlefield Mobile – pierwsze testy już jesienią

Zajawkę na temat tego, jak wygląda edytor trybu Portal w Battelfied 2042, zobaczycie poniżej:

Edytor gier w Battlefield 2042 w trybie portal

Battlefield Portal daje nam nieprawdopodobną liczbę możliwości. To pierwsza tego typu atrakcja w serii Battlefield

Battlefield Portal daje niesamowite i niespotykane wcześniej możliwości zabawy. Nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć niesymetryczny Team Deathmatch 1 vs 50 graczy. To może być idealny tryb do zabawy w chowanego! Można też postawić na w pełni zmechanizowaną rozgrywkę, blokując możliwość wyjścia z pojazdów.

Zobacz także: Zamknięta beta polskiego World War 3 już w listopadzie!

Oprócz tego Tryb Battlefield Portal pozwala miksować różne elementy z kilku starszych części serii (BF 2042, BF 1942, BF3, BF4 i BF Bad Company 2). Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by biegać współczesnymi żołnierzami wyposażonymi w bronie z II WŚ na futurystycznej mapie. Brzmi zachęcająco?

Stary samolot i nowoczesne psy-roboty w Battlefield 2042 Portal

Battlefield Portal to tryb, o którym najwięksi fani serii śnili od dawna

Dzięki temu, że EA uruchomiło edytor na ponad tydzień od oficjalnej premiery BF 2042 (którą ustalono na 19 listopada), gracze od samego początku będą mogli cieszyć się z możliwości, które daje im tryb Portal.

Czy z wieloletniego starcia Battlefield vs Call of Duty w tym roku zwycięsko wyjdzie seria od EA? O tym przekonamy się w drugiej połowie listopada!

Zobacz także: Co wiemy o Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022)? Mamy przecieki ze sprawdzonego źródła!