Newsy
Gry

10.08.2022 13:40

Kiedy otwarta beta Modern Warfare 2 2022? Jak zagrać + zawartość

Potwierdziły się plotki – tej jesieni na rynek trafi Call of Duty Modern Warfare 2. Jeszcze przed premierą będzie można zagrać w otwartą betę na PlayStation, XBOX i PC. Jak zarejestrować się i zagrać?

Kiedy rozpocznie się otwarta beta COD MW 2 2022?

Zgodnie z zapowiedzią przedstawioną na finałach ligi Call of Duty, otwarta beta COD Modern Warfare 2 2022 będzie dostępna na każdej z obecnych platform przez w sumie dwa tygodnie. Gracze PlayStation są w tym wypadku uprzywilejowani, gdyż będą mogli zagrać już tydzień wcześniej (co jest interesującym zbiegiem okoliczności, biorąc pod uwagę fuzję Microsoftu i Activision Blizzard).

Tydzień Pierwszy otwartej bety Call of Duty Modern Warfare 2 – tylko dla graczy PlayStation 4 i 5:

  • Wczesny dostęp: od 16 do 17 września 2022 roku.

  • Otwarta beta: od 18 do 20 września 2022 roku.

Tydzień Drugi otwartej bety COD MW 2 2022 – dla PC, XBOX i PlayStation:

  • Wczesny dostęp: od 22 do 23 września 2022 roku.

  • Otwarta beta: od 24 do 26 września 2022 roku.

beta cod mw2 2022 data infografika

Jak widać na załączonej infografice, każdy tydzień podzielony jest na otwartą betę i wczesny dostęp do gry. Otwarta beta będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych. A jak uzyskać dostęp do early accesu COD MW2 2022?

Jak zagrać w betę Call of Duty Modern Warfare 2 2022 we wczesnym dostępie?

Jeszcze kilka dni temu były dwie opcje, by otrzymać wczesny dostęp do bety MW2 2022. Pierwsza metoda nie jest już dostępna. Należało oglądać mistrzostwa Ligi Call of Duty w dniach od 4 do 7 sierpnia 2022. Jeśli śledziłeś te rozgrywki, z dużym prawdopodobieństwem otrzymasz dostęp do bety CODa MW 2 2022.

Druga opcja jest cały czas dostępna. Należy zakupić pre-order Call of Duty Modern Warfare 2 2022 od jednego z oficjalnych sprzedawców. Wraz z nim otrzymasz kod na dostęp do wczesnego dostępu.

Zobacz także: Call of Duty na PlayStation tylko przez 2 lata? Niepewna przyszłość serii pod skrzydłami Microsoftu

Beta COD Modern Warfare 2 2022 – zawartość, mapy, tryby

Zazwyczaj beta kolejnej części Call of Duty zawiera nowe tryby i fragmenty gameplayu, które twórcy planują jeszcze usprawnić. W Call of Duty Vanguard był to tryb Król Wzgórza (Champion Hill). W MW2 może to być tryb inspirowany Rainbow Six lub DMZ, który ma naśladować rozgrywkę znaną z Escape from Tarkov.

Wiadomo też o jednej mapie, która pojawi się w otwartej becie MW 2 2022. Mowa o Marina Bay Grand Prix. Jest to lokacja odwzorowująca prawdziwy tor Marina Bay w Singapurze. Gracze zmierzą się na zapleczu i pit stopie, gdy po torze będą ścigały się superszybkie samochody.

To wszystkie informacje na temat otwartej bety Call of Duty Modern Warfare 2 2022. Z pewnością weźmiemy w niej udział. Jeśli jesteś zainteresowany, jak będzie wyglądała kolejna odsłona kultowej serii, śledź wieści na portalu Grywalnia.pl!

Zobacz także: Remastery kultowych odsłon Call of Duty już w drodze? Sugestia insidera rozpala emocje