Gry
Newsy

19.01.2022 14:15

The Sims 4 – Mnóstwo nowości w nadchodzących aktualizacjach

Nadchodzące aktualizacje The Sims 4 przyniosą (za darmo!) dużo ciekawych nowości, m.in. wybór zaimków dla Simów, przerywniki filmowe i nowy scenariusz! Oprócz tego czeka nas aż 10 nowych, darmowych obiektów i kit w klimatach karnawału. Sprawdź, co dokładnie pojawi się w The Sims 4 po najnowszej aktualizacji!

The Sims 4 – kolejna aktualizacja za darmo!

Najbliższe tygodnie przyniosą sporo ciekawej zawartości do The Sims 4. Jedną z nich będzie długo wyczekiwana możliwość dostosowania zaimków do grywalnych Simów. W zapowiedziach poinformowano, że na ekranie tworzenia postaci, obok imienia i nazwiska, pojawi się również zakładka z możliwością wyboru zaimków takich jak ona/on/ono oraz oni/one. Pojawi się też opcja wpisania własnych zaimków.

okno tworzenia postaci z zaimkami do wyboru w the sims 4

Tak wygląda okienko w trybie tworzenia postaci, w którym będzie można wybrać zaimki Sima

Dzięki temu osoby niebinarne będą mogły bardziej utożsamić się ze swoimi postaciami. To znakomita aktualizacja, która sprawi, że najnowsze simsy będą przyjaźniejsze kolejnej ważnej grupie społecznej! A to wszystko dzięki współpracy studia Maxis z It Gets Better Project, czyli organizacji wspierającej osoby LGBTQ+! Moim zdaniem, jest to ważny gest. Oby tak dalej!

Zobacz także: The Sims 4 – aktualizacja na 2022 rok. Nowe kity i pakiety rozgrywek

Nowe scenariusze w The Sims 4 w najnowszej aktualizacji

Oprócz tego Simsy 4 zostaną wzbogacone o nowe, darmowe scenariusze. Kilka dni temu na oficjalnym blogu poświęconym serii The Sims 4 pojawił się post, który ogłosił ciekawe wieści. Jest w nim napisane, że wkrótce do gry na stałe zostanie wprowadzony nowy scenariusz o nazwie „Power Couple” (w tłumaczeniu „Mocna Para”?).

nowy scenariusz do the sims 4 za darmo - grafika z gry z parą z nowej aktualizacji

Nowy scenariusz do The Sims 4 powinien pojawić się w grze już wkrótce!

Zgodnie z informacjami, darmowy scenariusz będzie zawierał historię małżeństwa, które wspólnie pracuje w biznesie. Twoim zadaniem będzie sprawienie, by jedno z nich jako pierwsze zagościło na stołku prezesa!

Nowy scenariusz pojawi się w grze poprzez ekspresową dostawę, o której pisaliśmy kilka miesięcy temu w tym artykule poświęconym nowym sposobom aktualizowania The Sims 4.

Przerywniki filmowe w The Sims 4? Kolejne aktualizacje mają wprowadzić również to!

Simsy 4 cały czas się rozwijają. Dlatego studio Maxis co chwilę rekrutuje nowych ekspertów, którzy zajmują się konkretnymi fragmentami rozgrywki. I właśnie dlatego dowiedzieliśmy się, że twórcy The Sims 4 zatrudniają osobę odpowiedzialną za przerywniki filmowe.

Zobacz także: Paralives – co wiemy o rywalu The Sims? Gameplay, premiera, opinie

Oznaczać to może tylko jedno – w The Sims 4 (najprawdopodobniej za darmo) pojawi się nowy sposób opowiadania historii. Jak na razie możliwe to było wyłącznie przez rozgrywkę i tekstowe powiadomienia u góry ekranu. Jednak najnowsze aktualizacje mogą to zmienić!

Trzeba jednak pamiętać, że są to wyłącznie spekulacje, a studio może tę nowinkę szykować do powstających od jakiegoś czasu The Sims 5!

Nowe darmowe obiekty do The Sims 4 w Ekspresowej Dostawie

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, w The Sims 4 pojawi się aż 10 darmowych obiektów. Mowa tu o 3 zestawach ubrań, 6 daniach i 1 fryzurze. Na poniższej grafice zobaczysz wspomniane potrawy kuchni azjatyckiej, które już niebawem będzie można pobrać za darmo w The Sims 4 poprzez Ekspresową dostawę.

nowe obiekty i potrawy za darmo do the sims 4

Na tej grafice widać również fryzurę. Pochodzi ona z jednego z dodatków. Ale od najbliższej aktualizacji będzie ona dostępna za darmo dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji The Sims 4.

Zobacz także: Bitcraft – jak dostać się do testów alfa nowego MMORPG?

Pozostałe 3 darmowe przedmioty do Simsów 4 to ubrania tworzone we współpracy z ze znanym modderem o ksywie Complex Sim. Jest on znany z naprawdę ładnych, stylowych kreacji. Jedną z nich twórcy przedstawili na ostatnim live. Mowa o szlafroku w 5 wersjach kolorystycznych:

Nowy darmowy szlafrok w najnowszej aktualizacji do the sims 4

Choć sam szlafrok nie wygląda zbyt imponująco, liczymy, że kolejne 2 zestawy ubrań będą prezentowały się znacznie lepiej!

Nowy karnawałowy kit do The Sims 4 już wkrótce?

Na wspomnianej transmisji na żywo pojawiły się również zapowiedzi nowego kitu do The Sims 4. Ma od wprowadzać ubrania i przedmioty związane z karnawałem. Kilka z nich można zobaczyć na poniższej grafice promocyjnej:

grafika promocyjna karnawałowego kitu w the sims 4

Wiemy już, że w grze pojawią się nowe bluzki dla kobiet i mężczyzn, a także krótkie spodnie, sukienki i spódniczki. Być może otrzymamy też specjalne dekoracje? Tego na ten moment nie wiadomo.

Zobacz także: Remake a remaster – co to znaczy? Czy dziś to rozróżnienie ma sens?

Najbliższe tygodnie stoją pod znakiem częstych aktualizacji do The Sims 4. Wiele obiektów dostaniemy za darmo i liczymy, że tego typu atrakcje będą coraz częstsze!