Gry
Newsy

09.01.2022 11:30

The Sims 4 – aktualizacja na 2022 rok. Nowe kity i pakiety rozgrywek

Czekają nas nowe dodatki do The Sims 4 w 2022 roku! Twórcy zapowiadają, że w ciągu najbliższych 6 miesięcy w TS4 pojawią się 3 nowe kity i pakiety rozgrywki. Kiedy w The Sims 4 pojawi się nowa aktualizacja? Co wprowadzi?

Dodatki do The Sims 4 w 2022 roku – zapowiedź wielu aktualizacji

Kilka dni temu EA opublikowało nową roadmapę do The Sims 4. Nowe kity, pakiety rozgrywek, darmowe obiekty i niespodzianki – to wszystko czeka nas w pierwszej połowie 2022 roku!

Sims 4 aktualizacja na 2022 rok – grafika z planami na nowe kity i rozszerzenia

Roadmapa zwiastująca nadchodzące aktualizacje do The Sims 4

Jakie rozszerzenia i dodatki do TS4 pojawią się w najbliższych miesiącach?

Zapowiedź nowego pakietu rozgrywki The Sims 4: Życie Miłosne

W tym pakiecie znajdzie się nowa zawartość urozmaicająca rozgrywkę w The Sims 4. Jak nazwa wskazuje, ten pakiet będzie koncentrował się na życiu miłosnym Simów. Gracze otrzymają możliwość, by umawiać swoich Simów na randki (również „w ciemno”). Dodatkowe atrakcje mają zapewnić przeznaczone do schadzek, zupełnie nowe lokacje, wśród których twórcy wymieniają Ogród Miłosny i Moonlit Cafe ze swoją prywatną sceną koncertową.

Nadchodzący dodatek z pakietem rozgrywki do The Sims 4 zapewni też nowe doznania jako swatka, czyli osoba pomagająca wiązać się ludziom. Zyskasz możliwość, by umawiać Simów na randki, dawać im wskazówki miłosne i pomagać im radzić sobie z dramatami w związkach.

Jednak w najnowszej aktualizacji Sims 4 najciekawsze wydaje się rozbudowanie organizacji wesel. Gracze będą mogli organizować wieczory panieńskie i kawalerskie, a także planować szczegóły ślubów (te będą znacznie większe niż kiedykolwiek)!

Zobacz także: Wyjątkowa aktualizacja do The Sims 4 – nowe scenariusze, obiekty i zmiany zupełnie za darmo!

Jaka będzie cena pakietu rozgrywki The Sims 4: Love Life (Życie Miłosne)? Nieoficjalne informacje wskazują, że będzie ona wahać się w okolicy 15 funtów (ok. 80 zł). Nie ma jednak na ten moment żadnych oficjalnych informacji na ten temat.

The Sims 4 – 2 nowe kity w 2022 roku

O nowych kitach nie wiadomo zbyt wiele. Prawdopodobnie będą to outfity imprezowe zawierające nowe ubrania. Gdy pojawi się więcej informacji na ten temat, od razu damy znać!

The Sims 4 – wszystkie pozostałe dodatki w nadchodzących aktualizacjach

Oprócz wspomnianych wyżej kitów do TS4 EA podaruje nam kilka prezentów. Będą to najpewniej darmowe obiekty do The Sims 4 współtworzone przez modderów. Mówi się też, że w najbliższych miesiącach pojawi się odświeżenie rodzin (m.in. Ćwirów) oraz kilka niespodzianek.

Zobacz także: Wolna wola NPC w The Sims 4 – długo wyczekiwana aktualizacja do simsów już wkrótce!

Ciekawym dodatkiem do TS4 mają być też nowe potrawy z całego świata. Schabowy z ziemniaczkami? Fani z Polski byliby zachwyceni!

Kiedy wyjdzie nowa aktualizacja do TS4?

W roadmapie nie wspomniano, kiedy wyjdą nowe kity, pakiety rozgrywki i dodatki do The Sims 4. Podejrzewamy jednak, że pakiet Życie Miłosne może zadebiutować już wkrótce, gdyż pierwsze informacje o nim pojawiły się już kilka miesięcy temu. Od tego czasu w TS4 pojawiły się tylko nowe kity, a więc pakiet rozgrywki byłby pożądanym urozmaiceniem.

Czy tak faktycznie się stanie? Na informacje na ten temat będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Zobacz także: Paralives – co wiemy o rywalu The Sims? Gameplay, premiera, opinie