Newsy
Gry

20.11.2021 14:00

SW: TOR – znamy oficjalną datę premiery rozszerzenia Legacy of the Sith

10-letnie MMORPG z uniwersum Gwiezdnych Wojen ma się świetnie. Z okazji okrągłej rocznicy SW: TOR otrzyma rozszerzenie Legacy of the Sith. A my znamy dokładną datę premiery tego dodatku.

Kiedy premiera nowego rozszerzenia do SW: TOR?

Duchowy spadkobierca kultowej serii Star Wars: Knights of the Old Republic (gry, która w klasycznej odsłonie pojawiła się niedawno na Nintendo Switch i oczekuje na swój obiecujący remake) pojawił się na rynku w formie MMORPG blisko 10 lat temu. Od tamtego czasu SW: TOR przeżywa wzloty i upadki, ale trzyma się całkiem nieźle. Potwierdzeniem tego jest nadchodząca premiera nowego rozszerzenia do Star Wars: The Old Republic o nazwie Legacy of the Sith.

Premiera SW: TOR Legacy of the Sith planowana jest na 14 grudnia 2021 roku. Dodatek ma koncentrować się na postaci Dartha Malgusa i jego poczynaniach po wydarzeniach w kompleksie Meridian. Gracze będą mieli szansę zwiedzić kultową oceaniczną planetę Manaan oraz ruiny fortecy Sithów na Elom.

Jak piszą sami twórcy:

Legacy of the Sith zabeirze graczy do najmroczniejszych i najodleglejszych zakątków galaktyki, by odkryli tam możliwość poznania własnego, unikalnego stylu walki.

Ich głównym celem będzie odkrycie tajemniczego planu Sitha Dartha Malgusa. Lord nawiedzi Manaan, by przechwycić duży ładunek kolto, niezbędnego w medycynie obu stron konfliktu zasobu. Gracze będą mieli szansę, by toczyć bitwy o kontrolę nad planetą w podwodnych placówkach.

Zobacz także: Poznaj BitCraft, czyli darmowy sandbox MMORPG, którym powinieneś się zainteresować

Zmiany w rozgrywce SW: TOR po premierze dodatku

Prawdopodobnie najważniejszą zmianą będzie zaznaczona w powyższej wypowiedzi możliwość swobodniejszego rozwoju postaci. Będzie się to wiązać z usprawnionym systemem walki oraz wprowadzeniu Stylów Walki, które pozwolą oddzielić klasę od stylu rozgrywki. To z kolei umożliwi mieszanie buildów i niemal nieograniczoną możliwość personalizacji postaci.

Nowa mapa w SW: TOR Legacy of The Sith

SW: TOR nie wzruszyła premiera New World – za to rozszerzenie z pewnością zachęci graczy do powrotu

Oprócz tego zwiększy się limit poziomu postaci do 80 levelu. Pojawią się nowe Operacje i misje Flashpoint. Zapowiedziano też, że w 2022 roku grę czekać będą poważne usprawnienia graficzne i technologiczne.

Premiera dodatku Legacy of the Sith do Star Wars: The Old Republic planowana jest na 14 grudnia 2021 roku. Rozszerzenie będzie dostępne za darmo dla wszystkich graczy.

Zobacz także: Czy to w końcu Gothic MMORPG z prawdziwego zdarzenia? Recenzja serwera Axyl