Gry
Newsy

20.10.2021 22:00

Znamy oficjalną premierę gry Komornik: Nieskruszony. Kiedy gradaptacja kultowych powieści Gołkowskiego?

Komornik: Nieskruszony to kolejna polska produkcja oparta o popularną serię książek fantasy. Kiedy premiera? Czego możemy się po niej spodziewać?

Znamy oficjalną datę premiery kolejnej interesującej polskiej produkcji! Komornik: Nieskruszony zadebiutuje już 9 listopada 2021 roku!

Zobacz także: Pierwsza zapowiedź polskiej gry Leshy. Zobacz starcie słowiańskiej mitologii z technologią

W związku z powyższym ogłoszeniem Sylen Studios uruchomiło przedsprzedaż gry na platformie Muve.pl. Pierwsze zamówienia będzie można składać od godziny 18:00.

Dla największych fanów uniwersum stworzonego przez Gołkowskiego studio przygotowuje specjalne wydarzenie. W dniach od 22 do 24 października na PGA (Poznań Game Arena) będzie można spotkać się z twórcami gry Komornik: Nieskruszony i zagrać w wersję demonstracyjną produkcji. Będzie też okazja do rozmowy z przedstawicielami Sylen Studios.

Zobacz także: Zamknięta beta polskiego World War 3 już w listopadzie!

O czym jest gra Komornik: Nieskruszony?

Gradaptacja uniwersum Michała Gołkowskiego łączy w sobie cechy visual noveli i gry paragrafowej. Gracz wchodzi w skórę tytułowego Komornika – Aniketosa, który ma za zadanie doprowadzić trwającą Apokalipsę do końca.

W tym celu bohater przemierza postapokaliptyczny świat (w tym znajome ulice Warszawy) i czyści świat z pozostałych na nim grzeszników. Pojawią się trudne decyzje, rozwój bohatera i ulepszanie ekwipunku. A to wszystko zaprezentowane na przepięknych ilustracjach ukazujących postapokaliptyczną Polskę.

Zobacz także: Zobacz genialny zwiastun polskiej gry na podstawie "Niezwyciężonego" Lema

Gra będzie dostępna na platformie Steam.