Newsy
Gry

24.11.2021 17:00

WW3 – zamknięta beta polskiej odpowiedzi na BF 2042 startuje już jutro!

Długo wyczekiwana zamknięta beta polskiego World War 3 startuje 25 listopada o godzinie 20. Jak zagrać w WW3? Czy warto? Jakie są opinie po odświeżeniu hitu MyGames sprzed lat? Sprawdź to!

Zamknięta beta WW3 – jak zagrać? Co warto wiedzieć i jak się przygotować?

Premiera polskiego World War 3 miała miejsce w 2019 roku. Wtedy też gra wzbudziła ogromne zainteresowanie na całym świecie. Jednak ze względu na błędy i problemy z serwerami gra straciła większość graczy w ciągu kilku tygodni. Studio MyGames wzięło sobie to do serca i wycofało grę z dystrybucji na ponad 2 lata. Jednak już jutro – 25 listopada – startują Zamknięte Beta Testy darmowego FPS World War 3, o których wspominaliśmy w artykule o tym obiecującym polskim FPS jakiś czas temu.

Czy WW3 wykorzysta drugą szansę? Przekonaj się sam i sprawdź, jak zagrać w World War 3 od MyGames!

Jak otrzymać dostęp do CBT WW3? Kiedy start testów?

Zamknięte testy WW3 startują 25 listopada o godzinie 14 czasu polskiego. Uczestnicy zamkniętej bety będą mogli testować odświeżoną wersję WW3 aż do marca 2022 roku. Wtedy rozpoczną się otwarte testy gry.

Dla osób ze słabszym łączem twórcy z MyGames dali trochę więcej czasu na preload gry. Pobieranie wstępne WW3 miało rozpocząć się 24 listopada o godzinie 20, ale kilka godzin temu twórcy poinformowali o niewielkim przesunięciu tego terminu. Spodziewamy się, że grę będzie można pobrać dziś w nocy lub jutro nad ranem. Oficjalnych danych na ten moment brak.

Zobacz także: Zobacz genialny zwiastun polskiej gry na podstawie "Niezwyciężonego" Lema

Kto może zagrać w ZBT World War 3?

Dostęp do testów WW3 mają wszyscy posiadacze gry w wersji z 2019 roku oraz osoby, które zakupiły jeden z kilku pakietów zamkniętej bety dostępnych na stronie twórców. Grę będzie można pobrać ze sklepu MyGames.

Pakiet zamkniętej bety WW3 można również zakupić na platformie Steam. Będzie to jednak możliwe dopiero po rozpoczęciu testów. Te pakiety niczym nie różnią się od paczek z oficjalnej strony MyGames.

W marcu 2022 roku wystartują otwarte testy World War 3. Sama gra po premierze będzie udostępniana w modelu free-to-play.

Zobacz także: Polskie gry, które ukażą się w 2021 roku

World War 3 – wymagania systemowe do płynnej rozgrywki w polski FPS WW3

Produkcja cechuje się ładną oprawą graficzną, która spełnia wymagania współczesnych graczy. Mimo to World War 3 nie ma zbyt wysokich wymagań graficznych. W poniższej tabeli rozpisane są minimalne i zalecane wymagania sprzętowe dla WW3:

WW3 wymagania systemowe World War 3

W WW3 będą mogli swobodnie zagrać również gracze z kilkuletnimi komputerami średniej klasy

Czy warto zagrać w World War 3 od MyGames w 2022 roku?

Polski FPS World War 3 od 2019 roku zmienił się nie do poznania. Znacznie bardziej rozbudowane mechaniki, płynniejsza rozgrywka, więcej zawartości i satysfakcjonująca oprawa audiowizualna w stylistyce współczesnego pola bitwy. Czy można chcieć czegoś więcej od darmowego FPSa?

Zobacz także: Gothic Remake coraz bliżej? Po roku milczenia mamy pierwsze szczegóły!

O jednej z większych zmian dotyczących modyfikowania i personalizowania broni (wraz z urywkami gameplayu) możecie dowiedzieć się nieco więcej w poniższym materiale:

Choć WW3 na Steam ma oceny mieszane, większość negatywnych opinii pochodzi z 2019 roku. Po 2 latach od pierwszej premiery przeważają pozytywne oceny graczy biorących udział we wczesnych testach gry. Oznacza to, że warto dać drugą szansę World War 3. Szczególnie że dwóch największych graczy na rynku – Call of Duty Vanguard oraz Battlefield 2042 zaliczyło niezbyt udany start.

Czy koszmar z 2019 roku się powtórzy? A może twórcy z MyGames wzięli sobie do serca porażkę i tym razem wykorzystają okazję, by podbić rynek FPSów? Tego dowiemy się już w przyszłym roku!

Zobacz także: Worlds 2021 drugim najliczniej oglądanym eventem e-sportowym w historii!