Gry
Newsy

03.03.2022 8:30

Nowy poziom do Dooma 2 One Humanity od Romero na pomoc Ukrainie

John Romero wypuścił nowy poziom do oryginalnego Dooma II z 1994 roku. Kosztujący 5 euro dodatek wprowadza poziom o nazwie „One Humanity”. Cały zysk z dodatku Romero przekazuje na pomoc Ukrainie.

Poziom „One Humanity” do Dooma II na pomoc Ukrainie!

Chwilę po północy na swoim Twitterze John Romero poinformował o opublikowaniu nowego poziomu do Dooma II z 1994 roku. Za donate w wysokości 5 euro na stronie romero.com twórca udostępnia do pobrania nowy poziom do kultowej gry.

Cały zarobek twórca przekaże na Czerwony Krzyż i Centralny Fundusz Reagowania Kryzysowego ONZ. Fundusze będą wykorzystane do pomocy ludziom pokrzywdzonym przez wojnę na Ukrainie.

Czego potrzeba, żeby zagrać w One Humanity do Dooma 2?

Zgodnie z informacją przekazaną przez twórcę, do odpalenia poziomu One Humanity trzeba mieć oryginalną kopię gry z 1994 roku lub jeden z jej współczesnych portów.

Jest to jedna z wielu niezwykle cennych inicjatyw, która wspiera zaatakowaną przez putinowską rosję Ukrainę. Jedną z nowszych jest zorganizowana przez największe portale gamingowe oraz twórców skarbonka „Polscy gracze dla Ukrainy”. Serdecznie zachęcamy do wsparcia!

Zobacz także: Ogromna oglądalność IEM Katowice 2022. To największy turniej esportowy bez rangi Majora