Gry
Newsy

30.08.2021 15:35

Naughty Dog oficjalnie zatrudnia do pracy nad nową samodzielną grą multiplayer

Lubiliście tryb wieloosobowy w ostatnich odsłonach serii Uncharted? A może preferowaliście spokojniejsze multi w pierwszy The Last of Us? Jeśli tak – mamy dobrą wiadomość. Studio rekrutuje twórców do pracy nad nową samodzielną grą multiplayer!

Naught Dog zatrudnia. Jaka będzie ich nowa gra multiplayer?

Zgodnie z oficjalnymi doniesieniami, Naught Dog pracuje nad pierwszą samodzielną grą opartą przede wszystkim o rozgrywkę sieciową. Informacje o rekrutacji do nowej gry multiplayer od Naughty Dog pojawiły się na oficjalnym kanale Twitter studia:

Po grafice dołączonej do ogłoszenia można stwierdzić, że mowa o samodzielnym rozszerzeniu do The Last of Us: Part 2.

Druga część kultowej serii do dziś nie ma trybu wieloosobowego. W trakcie prac nad grą twórcy spędzili sporo czasu nad znanym z pierwszej części Trybem Frakcji. Jednak nie udało się ukończyć tego trybu ze względu na nieuchronnie zbliżający się koniec prac nad kampanią dla jednego gracza.

Screen z wieloosobowego trybu frakcji w The Last of Us

Tryb frakcji w The Last of Us był dla wielu graczy ciekawą odskocznią od ponurego i powolnego trybu dla jednego gracza

Zobacz także: WWE 2K22 z oficjalną datą premiery! "Ma być zupełnie inaczej"

Wtedy właśnie jeden z deweloperów przekazał wiadomość, że studio ma zamiar ukończyć tryb wieloosobowy:

W końcu doświadczycie owoców prac naszego zespołu od trybu online, ale nie bezpośrednio w grze The Lasy of Us: Part 2. Kiedy i gdzie to się stanie? To wciąż czeka na ustalenie. Zapewniamy jednak, że jesteśmy wielkimi fanami Trybu Frakcji, tak jak nasza społeczność, i cieszymy się, że będziemy mogli pokazać efekty naszych prac, gdy tylko będą gotowe.

Dataminerzy jakiś czas temu odkryli kilka ciekawych faktów na temat zbliżającego się trybu wieloosobowego. Zgodnie ze znalezionymi danymi, Tryb Frakcji ma otrzymać znacznie większą mapę. Ma też zawierać w sobie elementy battle royale.

Nie wiadomo, na jakim etapie prac znajduje się tryb wieloosobowy do samodzielnej gry Naughty Dog. Liczymy jednak, że zwiększone zapotrzebowanie na pracowników wynika z chęci szybkiego dokończenia projektu w zaawansowanym stadium rozwoju.

Zobacz także: UFL – nowa darmowa gra piłkarska z pierwszym zwiastunem! Czy będzie warto w nią zagrać?