Gry
Newsy

20.10.2021 13:00

Elden Ring — jak zapisać się do zamkniętych testów sieciowych?

Elden Ring opóźnione! W zamian From Software zaproponowało możliwość przetestowania sieciowych elementów rozgrywki. Jak zapisać się do testów Elden Ring?

Najnowsza gra From Software zaliczyła miesięczne opóźnienie. Twórcy w zamian postanowili dać fanom szansę na wypróbowanie Elden Ring w zamkniętych testach sieciowych. Tą informacją podzielili się na oficjalnym Twitterze gry:

Zobacz także: Elden Ring – dwie zmiany, które drastycznie zmienią nową grę From Software

Jak zapisać się do zamkniętych testów Elden Ring?

Jeśli chcesz wypróbować grę From Software przed premierą, wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie internetowej Elden Ring. Masz na to czas do 1 listopada. Wtedy kończy się czas na zapisy. Za to same testy rozpoczną się 12 listopada i potrwają do 14 listopada.

Do zapisu wystarczy podanie adresu mejlowego oraz wybranie odpowiedniej platformy. Jeśli zostaniesz wybrany, zaproszenie do testów otrzymasz na podany w formularzu adres mejlowy.

Zobacz także: Czy warto kupić Elden Ring? Oczekiwania wobec duchowego spadkobiercy Dark Souls

Zamknięte testy Elden Ring — platformy

Testy Elden Ring, czyli wyczekiwanej od lat gra studia From Software, będą przeznaczone dla graczy konsol PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series S/X. Platformę, która Cię interesuje, będziesz mógł wybrać podczas rejestracji.

Najważniejsze informacje na temat zamkniętych testów sieciowych Elden Ring

Studio From Software poinformowało, że zamknięte testy Elden Ring będą podzielone na 5 oddzielnych 3-godzinnych sesji. Kolejne sesje będą dostępne w następujących terminach (czasu polskiego):

  • Sesja 1: od 12:00 do 15:00 12 listopada

  • Sesja 2: od 4:00 do 7:00 13 listopada

  • Sesja 3: od 20:00 do 23:00 13 listopada

  • Sesja 4: od 12:00 do 15:00 14 listopada

  • Sesja 5: od 4:00 do 7:00 14 listopada

Co ważne, w trakcie testów będzie włączona gra między generacjami konsol Sony i Microsoftu. Dlatego gracze PS4 spotkają się z graczami PS5, podobnie jak gracze obu generacji konsol Xbox.

Zobacz także: Czy to w końcu Gothic MMORPG z prawdziwego zdarzenia? Recenzja serwera Axyl

Do wypróbowania Elden Ring potrzebne będzie 7 GB pamięci wewnętrznej.

Niestety, na ten moment nie wiadomo nic więcej. Liczymy jednak, że wszyscy zainteresowani będą mogli wypróbować nową produkcję twórców Dark Souls czy Demon's Souls.

Elden Ring zadebiutuje 25 lutego 2022 roku na konsolach Sony i Microsoftu.

Zobacz także: TOP 5 dobrych gier na telefon, na które zdecydowanie warto czekać