Newsy
Gry

20.04.2022 9:00

Battle pass w Overwatch 2? Mamy nowe przecieki!

W związku z rozpoczynającą się już niebawem betą Overwatch 2 dataminerzy zaczęli przeglądać pliki gry. I znaleźli kilka ciekawych informacji, w tym wskazówkę, że w Overwatch 2 pojawi się battle pass.

Battle pass w Overwatch 2 twierdzą dataminerzy

Pierwsza odsłona multiplayerowej serii hero-shooterów od Blizzarda pojawiła się już dobre 6 lat temu. I mimo gwałtownie zmieniających się trendów w grze nigdy nie pojawił się season pass. Zamiast tego postawiono na loot boxy z elementami kosmetycznymi oraz specjalne, tematyczne wydarzenia.

Zobacz także: Dlaczego warto czekać na premierę Overwatch 2?

Wychodzi jednak na to, że w Overwatch 2 system progresu i nagradzania gracza ma się zmienić, m.in. przez wprowadzenie battle passa.

Informację o tym przekazał jeden z dataminerów na swoim koncie na Twitterze:

To nie jedyna ciekawa informacja w kontekście Battle Passa w Overwatch 2. Ten sam człowiek poinformował, że w trybie PvE w OW 2 pojawi się zupełnie inny system progresji niż w standardowych trybach PvP. Dzięki rozgrywkom w trybie PvE gracze będą mogli odblokowywać nowych herosów oraz levelować nie tylko poziom konta, ale też poziom wybranego herosa i konkretnej roli.

W niedalekiej przyszłości dowiemy się znacznie więcej o pierwszej od 6 lat pełnoprawnej grze studia Blizzard. Czy Overwatch 2 dorówna sukcesowi pierwszej części? Czy sequel w końcu wykorzysta zmarnowany potencjał esportowy serii?

Zobacz także: Nowy Battlefield to Hero Shooter? Przecieki budzą zaskoczenie wśród fanów

Overwatch 2 pojawi się na wszystkich platformach konsolowych starej i nowej generacji (PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X) oraz na PC. Nie znamy jeszcze oficjalnej premiery gry, choć pewne jest, że najnowsza produkcja studia blizzard nie pojawi się w 2022 roku.

Zobacz także: Unreal Engine 5 z oficjalną premierą. Jak pobrać i przetestować nowy silnik Epic Games?