Newsy

20.03.2022 11:45

Kiedy start bety Overwatch 2? Mamy konkretną datę!

Poznaliśmy datę startu bety Overwatch 2. Kiedy będziemy mogli przetestować sequel kultowej gry studia Blizzard? Tego dowiesz się własnie tutaj!

Kiedy start bety Overwatch 2 w Polsce i na świecie?

10 dni temu otrzymaliśmy od Aarona Kellera, obecnego reżysera gry, pierwsze informacje na temat powstającego sequela gry Overwatch. Dziś dowiedzieliśmy się, kiedy startuje beta Overwatch 2 i co będzie zawierała.

infografika o tym, kiedy start bety overwatch 2

Zgodnie z informacjami załączonymi na powyższej infografice, zamknięta beta Overwatch 2 startuje 26 kwietnia. W jej trakcie wybrani gracze będą mogli wypróbować się w trybie PvP 5 na 5 na 4 nowych mapach i w zupełnie nowym trybie Push:

  • Circut Royal (mapa eskortowa)

  • Midtown (mapa hybrydowa

  • Toronto (tryb push)

  • Rome (tryb push)

Oprócz tego powróci kilka znanych i lubianych map z pierwszej części serii (na ten moment nie wiadomo, które dokłądnie). Zagramy na nich, wybierając 1 z 5 bohaterów – odświeżonych Orisę, Doomfista, Bastiona i Sombrę lub zupełnie nowego herosa – Sojourna.

Beta Overwatch 2 wprowadzi też zupełnie nowy system pingowania, który usprawni komunikację nawet w trakcie intensywnych starć PvP.

Jak zapisać się do bety Overwatch 2?

Aby mieć szansę na otrzymanie ticketu pozwalającego na przetestowanie nowej części serii, należy zgłosić chęć do udziału w testach w tym miejscu. Liczba miejsc jest ograniczona, a dostępie zadecyduje szczęście!

Więcej informacji na temat bety Overwatch 2 znajdziesz w poniższym materiale: