Newsy
Gry

31.03.2023 6:00

Kolejna mapa w Call of Duty: Warzone Mobile ogłoszona!

Przedpremierowo chęć do zagrania w Warzone Mobile wyraziło już 35 milionów graczy. Dzięki temu otrzymamy nagrodę, jaką jest kolejna mapa do trybów multiplayer w Warzone Mobile. Będzie to uwielbiany przez fanów bliskich starć Shoot House!

Nowa mapa w Warzone Mobile. Jak wygląda Shoot House na telefonie?

Call of Duty Warzone Mobile to jedna z najbardziej oczekiwanych gier mobilnych na rynku. Pomimo że premiera gry jeszcze się nie odbyła, już teraz wiemy, że deweloperzy planują dodać do niej wiele atrakcji do trybów innych niż battle royale. Ostatnią nowością okazała się mapa Shoot House, którą gracze znają z Call Of Duty: Modern Warfare (2019).

Pierwszy rzut oka na Shoot House w Warzone Mobile i już widać, że grafika w tej grze będzie niezwykle szczegółowa!

Zobacz także: Włamanie w Activision – wiemy, kiedy startują kolejne sezony MW2 i Warzone 2.0

Mapa Shoot House mieści się na niewielkiej, zamkniętej przestrzeni. Zbudowana jest w charakterystyczny dla serii Call of Duty sposób: drogę od jednego do drugiego respawnu wytyczają trzy ścieżki. Praktycznie nie ma tu otwartej przestrzeni, a walka odbywa się głównie na krótkim dystansie. Wyjątkiem jest środkowa ścieżka – wprawny snajper jest w stanie zastrzelić przeciwnika z drugiego końca mapy!

Choć Shoot House to nieduża mapa, zagrożenie może czyhać w niemal każdym zakamarku. A tych jest tutaj sporo!

Zobacz także: To już koniec Call of Duty Mobile. Dokumenty Activision wskazują następcę

Co ciekawe, mapa Shoot House w Call of Duty: Warzone Mobile nawiązuje nie do pierwotnej wersji tej mapy, znanej z MW (2019), a do odświeżonej, z najnowszego Modern Warfare II (2022). Poniżej znajdziesz screen oryginalnej mapy Shoot House. Różnicę (na plus!) widać na pierwszy rzut oka!

shoot house 2019

Premierowy materiał z informacją o pojawieniu się nowej mapy w Warzone Mobile znajdziesz poniżej:

Z każdą kolejną aktualizacją Warzone Mobile działa coraz lepiej

W jednej z pierwszych publikacji na temat Warzone Mobile zwróciłem uwagę na nie najlepszą optymalizację gry. Całe szczęście okazuje się jednak, że były to tylko dolegliwości wieku dziecięcego.

W tym momencie, jeszcze na miesiące przed premierą gry, mogę przyznać, że gra nie tylko chodzi znakomicie, ale i świetnie wygląda. Namiastkę tego, jak prezentuje się nadchodzący mobilny hit od Activision, znajdziesz w poniższym materiale video.

Choć co prawda widać sporo uproszczeń względem oryginału (m.in. w kwestii wybuchów czy zasięgu widzenia), to mimo wszystko miło będzie wrócić do starego dobrego Verdanska!

Kiedy premiera Warzone Mobile?

Zgodnie z najnowszymi informacjami, premiera Call of Duty: Warzone Mobile na Androida i iOS ma mieć miejsce jeszcze w 2023 roku. Nie znamy jednak dokładnej daty wydania tej gry na smartfony.

Wiemy jednak, jak już teraz w nią zagrać. Wszystko dlatego, że aktualnie trwają zamknięte beta testy dla kilku krajów z całego świata (m.in. z Australii). Więcej informacji na ten temat oraz gameplay i instrukcję pobrania gry za darmo znajdziesz w naszym obszernym artykule o Warzone Mobile.

A jeśli grasz w Warzone 2.0 lub Modern Warfare II (2022) i nie interesuje cię mobilna odsłona tej serii (choć powinna!), sprawdź nasze materiały eksperckie na temat aktualnej mety na sezon 2 w Warzone 2.0 oraz najlepszych broni na tryb rankingowy w CoD: MWII (2022)!