Gry
Newsy

08.12.2021 16:45

Warzone na telefon? Co wiemy? Kiedy wyjdzie Warzone Mobile?

Internet obiegła wieść, że już niebawem premiera Warzone Mobile. Potwierdził to przed kilkoma godzinami sprawdzony leaker. Kiedy wyjdzie COD: Warzone na telefony i smartfony?

Kiedy Warzone na telefon? Znamy przybliżoną datę premiery

Zgodnie z informacjami dostarczonymi niedawno przez Toma Hendersona, Warzone Mobile (czyli port na telefon popularnego battle royale od Activision) pojawi się już w 2022 roku!

Już kilka miesięcy temu pojawiły się pierwsze plotki na temat trwającego procesu produkcyjnego drugiej odsłony mobilnego Call of Duty. Wtedy jednak niezapowiedzianego jeszcze nowego CoDa na telefon łączono przede wszystkim z osiągającym niesamowite sukcesy Call of Duty Mobile.

Dopiero niedawno Tom Henderson, czyli sprawdzony leaker branży gier przekazał na swoim Twitterze, że Call of Duty Warzone na telefon pojawi się w 2022 roku. Miał się tego dowiedzieć przez to, że gra właśnie została opublikowana w bazie danych Playtest Cloud.

Czekamy na pierwsze zapowiedzi Call of Duty Warzone na smartfony. Czy gra powtórzy sukces komputerowego pierwowzoru (w którym już dziś pojawi się nowa mapa) i pierwszej mobilnej odsłony CODa? Dajcie znać!