Newsy
Gry

07.12.2021 19:00

Kiedy wyjdzie Legacy of the Sith, nowe rozszerzenie do SW: TOR?

Kiedy wyjdzie rozszerzenie Legacy of the Sith do kultowego MMORPG Star Wars: The Old Republic? BioWare ogłosiło spore opóźnienie premiery. Kiedy zagramy w nowe dodatek do SW: TOR? Sprawdź i przekonaj się, co wiemy!

Kiedy wyjdzie Legacy of the Sith – nowe rozszerzenie do SW: TOR?

Na tydzień przed pierwotną premierą rozszerzenia do kultowego MMORPG w uniwersum Star Wars BioWare ogłosiło spore opóźnienie dodatku. Jak dowiedzieliśmy się z oficjalnego bloga studia, rozszerzenie Legacy of The Sith nie pojawi się 14 grudnia 2021 roku, tylko dwa miesiące później – 15 lutego 2022 roku.

Reżyser produkcji – Keith Kanneg – ogłosił, że studio BioWare podjęło decyzję o opóźnieniu premiery rozszerzenia Legacy of The Sith ze względu na konieczność dopracowania błędów, które pojawiły się w ostatnich dniach pracy nad dodatkową zawartością do ich kultowego MMORPG.

Nowa mapa w SW: TOR Legacy of The Sith

Rozszerzenie ma wprowadzić gruntowne zmiany w rozwoju postaci oraz niezwykle interesującego antagonistę

Tę decyzję Kanneg wyjaśnił następująco:

Legacy of the Sith jest czymś, nad czym zespół ciężko pracował przez długi czas, ale w miarę zbliżania premiery okazywało się, że potrzeba było go jeszcze więcej. Skupiliśmy się na wykonaniu dodatkowych testów na wielu obszarach produkcji, które zmieniliśmy w trakcie gry, aby zapewnić naszym graczom wrażenia na poziomie, na który zasługują.

Zobacz także: Bitcraft – jak dostać się do testów alfa nowego MMORPG?

Czy warto zagrać w Star Wars: The Old Republic Legacy of the Sith?

Opóźnione do połowy lutego rozszerzenie do SW: TOR to jeden z najambitniejszych projektów studia. Dodatek nie tylko wprowadza nową ścieżkę fabularną na znanym wszystkim z legendarnego oceanicznym Manaan, ale też za sprawą nowego systemu Stylów Walki wprowadza fundamentalne zmiany w rozwoju postaci. Dzięki temu gracze będą mieli możliwość tworzenia zupełnie nowych, niespotykanych dotąd buildów postaci.

Logo i grafika z nowego rozszerzenia do SW: TOR Legacy of The Sith

Więcej o nowej zawartości do SW: TOR przeczytasz w naszym artykule o rozszerzeniu Legacy of the Sith.

Zobacz także: Czy to w końcu Gothic MMORPG z prawdziwego zdarzenia? Recenzja serwera Axyl

Jak zagrać szybciej w rozszerzenie Legacy of the Sith do SW:TOR? Jest pewien sposób

Kanneg w swoim oświadczeniu dodał, że gracze, którzy chcieliby szybciej wypróbować zawartość dodaną w nowym rozszerzeniu, będą mieli możliwość zapoznania się ze zmianami jeszcze w tym roku. Wystarczy, że udadzą się na serwer testowy (PTR), na którym już niebawem ukaże się niemalże cała zawartość rozszerzenia. W zamian twórcy oczekują feedbacku dotyczącego błędów, balansu i działania nowej zawartości.

Grasz w SW: TOR? Co sądzisz o nadchodzącym dodatku? Czy spełnia Twoje wymagania? Daj znać w komentarzu!

Zobacz także: Kultowy Star Wars: KotOR wychodzi na Nintendo Switch!