Gry
Newsy

11.10.2021 10:00

Znamy cenę remastera GTA: The Trilogy. Będzie... drogo

Pogłoski o remasterach trzech kultowych części GTA krążą po sieci już od dobrych kilku tygodni. Teraz wiemy już, że faktycznie powstają. Ile kosztuje GTA: The Trilogy Definitive Edition? Odpowiedź na to pytanie dostarczył nam prawdopodobnie jeden ze sklepów internetowych.

Cena remaster GTA III, San Andreas i Vice City

Kilka dni temu na Twitterze studia Rockstar pojawiła się oficjalna zajawka głośnego remastera kultowych odsłon serii GTA. W poniższym teaserze nie znalazły się jednak informacje ani o dacie premiery (która podobno ma mieć miejsce jeszcze w 2021 roku), ani o cenie remasterów Grand Theft Auto.

Zobacz także: TOP 5 nadchodzących remasterów i remake'ów, w które warto zagrać

Jednak pewną wskazówkę na temat cen na poszczególnych platformach zamieścił w swojej ofercie jeden ze sklepów internetowych. Jak można zauważyć na poniższym screenshocie, cena GTA The Trilogy na premierę ma wynosić około 60 dolarów w wersji na PS4, Xbox One i Nintendo Switch oraz 70 dolarów na konsolach nowej generacji – PS5 i Xbox Series.

Czy warto kupić remaster GTA: The Trilogy?

Czy jest to wysoka cena? Jeśli remaster GTA III, San Andreas i Vice City będzie zwykłym dostosowaniem gier pod nowoczesne platformy (jak w przypadku GTA na telefon) – tak.

Chodzą jednak pogłoski, że GTA: The Trilogy ma działać na silniku Unreal Engine 4. Czy w takim razie będą to produkcje zbliżone wyglądem do GTA V? Jeśli tak – ta cena jest uzasadniona, bo za 60 lub 70 dolarów dostajemy 3 znakomite produkcje na kilkanaście godzin rozgrywki.

Czy kupicie kultowe produkcje Rockstara w nowym wydaniu? Dajcie nam znać!

Zobacz także: Czy to w końcu Gothic MMORPG z prawdziwego zdarzenia? Recenzja serwera Axyl