Gry
Newsy

09.12.2021 17:30

ETS 2 – Wywrotki, trasy i duże zmiany w nowej aktualizacji 1.43!

Update 1.43 do Euro Truck Simulator 2 wprowadza wywrotki, nowe trasy, odświeżony wygląd Lyonu i wiele świetnych zmian. Sprawdź, co nowego w aktualizacji 1.43 do ETS 2!

Aktualizacja 1.43 do ETS 2 – co zmienia i co dodaje?

Niedawno w najpopularniejszym symulatorze jeżdżenia ciężarówką na świecie pojawiła się całkiem duża aktualizacja o numerze 1.43. Wraz z nią do ETS 2 wprowadzono ogrom nowej, darmowej zawartości. Co pojawiło się w Euro Truck Simulator 2 po aktualizacji 1.43?

Nowy wygląd francuskiego Lyonu

Jedno z większych francuskich miast – Lyon – doczekało się sporej przebudowy w ETS 2. Jak wspomnieli twórcy ze studia SCS Software, przebudowano sporą część miasta, by stało się ono „bardziej realistyczne i wyglądające naturalnie”. W związku z tym do Lyonu w Euro Truck Simulator 2 dodano 3 duże i istotne dla gracza lokacje.

Odświeżony wygląd miasta Lyon w nowej aktualizacji ETS 2 1.43

Rzut na odświeżony Lyon wraz z nową aktualizacją 1.43 do ETS 2

Oprócz tego rework objął sporo istniejących już modeli drzew i pól, a także tekstur dróg i znaków drogowych, co ma dać miastu bardziej naturalnego uroku. Jeśli chcesz dowiedzieć się o zmianach Lyonu w aktualizacji 1.43 do ETS 2, przeczytaj post na blogu SCS Software poświęcony temu zagadnieniu.

Zobacz także: Warzone na telefon? Co wiemy? Kiedy wyjdzie Warzone Mobile?

Nowe ciężarówki i wywrotki w ETS 2 w wersji 1.43

W końcu coś dla fanów customizacji! W ETS 2 pojawiła się nowa ciężarówka – MAN TGX Efficient Line 3. Dla fanów marki musi to być nie lada gratka. A o to szybki rzut oka na to, jak prezentuje się nowy ciągnik w Euro Truck Simulator 2:

Nowe ciężarówki do ETS 2 1.43 - man tgx efficientline 3

Matowe elementy? Osobiście – w ETS 2 uwielbiam je w każdej ciężarówce!

Nowe ciężarówki do ETS 2 1.43 - man tgx efficientline 3 kabina kierowcy

Wnętrze nowej ciężarówki w Euro Truck Simulator 2 prezentuje się schludnie, choć dość standardowo

Oprócz tego w symulatorze SCS Software pojawiły się wywrotki. Je również można w dowolny sposób ozdabiać. Najprawdopodobniej będą związane z nimi też dodatkowe zlecenia.

Nowe wywrotki w aktualizacji 1.43 do ets2 - screen jak wyglądają

Zobacz także: Genialna aktualizacja ETS 2 Multiplayer i ATS – mody, nowe funkcje w kierownicy i inne

Nowe punkty widokowe, drogi i inne zmiany w Euro Truck Simulator 2

Twórcy przygotowali dla fanów podróżowania sporo nowej zawartości. Przede wszystkim są to nowe autostrady i trasy krajowe w ETS 2. Najbardziej rozbudowane zostały rejony półwyspu Iberyjskiego, a więc drogi w Hiszpanii i Portugalii. Dodano m.in. drogę łączącą autostrady A-1 i A-2 w północnym Madrycie oraz trasę biegnącą od Sines (południowa Portugalia), przez Beję aż po Sevillę. Twórcy chwalą się, że te nowe trasy w ETS 2 nie służą tylko wykonywaniu kolejnych zleceń, ale dadzą również szansę, by zwiedzić piękne zakątki półwyspu Iberyjskiego.

A to jedna z nowych dróg w Euro Truck Simulator 2:

Nowe drogi w aktualizacji 1.43 do ets 2 na półwyspie iberyjskim

SCS Software pokusiło się również o dodanie kilkunastu nowych punktów widokowych, wśród których wymienić można rumuński most Cernavodă czy wiadukt Poiana Teiului. Kilka ujęć na nowe lokacje w Euro Truck Simulator 2 zobaczysz w poniższym materiale video, który prezentuje najważniejsze zmiany w nowej aktualizacji 1.43.

Na koniec z pomniejszych zmian warto wymienić nowe dźwięki w kabinie kierowcy, które „jeszcze lepiej odwzorowują hałas otoczenia taki jak dźwięk silnika czy kół”.

Czy uważasz, że SCS Software wprowadza ciekawe zmiany do Euro Truck Simulator 2? Daj znać w komentarzu!

Zobacz także: Wolna wola NPC w The Sims 4 – długo wyczekiwana aktualizacja do simsów już wkrótce!