Gry
Newsy

07.08.2021 9:30

To już pewne – powstanie nowa gra w uniwersum South Park!

Twórcy South Park – Trey Parker i Matt Stone – podpisali ogromny kontrakt z firmą ViacomCBS. Mowa w nim o kolejnych sezonach serialu, nowych spin-offach oraz "nowej grze w świecie South Park".

Nową grą w uniwersum będzie South Park 3?

Wieści o tym, że powstanie nowa gra South Park, pojawiły się wraz z ogłoszeniem opiewającego na ponad 900 milionów dolarów kontraktu. Z umowy zawartej między twórcami serialu South Park a właścicielami kanału Comedy Central oraz platformy streamingowej Paramount + wynika dużo dobrego dla fanów Cartmana i spółki.

Zobacz także: Najlepsze gry na telefon bez Internetu. Oto TOP 5 mobilnych portów pecetowych gier

W ciągu najbliższych 6 lat na kanale CC pojawi się aż 6 nowych sezonów kultowego serialu. Na platformie streamingowej Paramount+ ma zaś ukazać się 14 filmów animowanych z udziałem bohaterów South Park.

Nowa gra South Park 3 – screen z gry pokazujący głównych bohaterów animacji

South Park 3 najpewniej nie będzie kontynuacją South Park: The Stick of Truth czy The Fractured but Whole – prawdopodobnie doczekamy się rebootu serii od innego studia

Zobacz także: Co wiemy o Call of Duty 2021 (Vanguard/Slipstream)? Premiera, setting, przecieki i plotki

Kiedy premiera nowej gry South Park?

Niestety, na ten moment nie wiadomo nic więcej. Priorytetem dla twórców będzie z pewnością wypuszczenie kolejnych sezonów serialu. Dlatego nowa gra South Park może pojawić się dopiero za kilka lat. Jednak z pewnością będziemy wyczekiwać kolejnych wieści na temat tego, kiedy pojawi się nowa gra w uniwersum South Park.

Zobacz także: Najlepsze darmowe gry battle royale 2021 roku – zestawienie TOP 5