Gry

24.01.2023 18:00

Warzone 2 – najlepsze wyposażenie do SA-B 50

Karabin bojowy to całkiem solidna opcja wyposażenia w Warzone 2. Są one czymś w rodzaju hybrydy między karabinem bojowym a snajperskim, zwykle cechując się większą mobilnością od tych drugich. Jednym z częściej wybieranych broni tego typu jest SA-B 50 – przyjrzyjmy się dodatkom, które wzmocnią jego zalety i ograniczą wady!

Czym jest SA-B 50?

Zoptymalizowany pod kątem szybkości i precyzji karabin powtarzalny SA-B 50 ma chwyt pistoletowy i lekką ramę, która zwiększa jego zwrotność – opis broni w grze.

SA-B 50 jest częścią platformy Bryson Long Rifle i drugą bronią odblokowywaną w ramach tego drzewka. Zdobędziesz go, awansując karabin wyborowy SP-R 208 na poziom 13. Opis producenta wydaje się całkiem trafny – SA-B 50 jest niewiarygodnie szybki i wygodny w użyciu. W bazowej wersji cierpi na tym celność i kontrola odrzutu, jednak te słabe punkty z łatwością zastąpisz odpowiednimi modyfikacjami.

Oto najlepsze dodatki do karabinu wyborowego SA-B 50!

Zobacz także: Przygotuj się na FNCS 2023 – pierwszy major Fortnite o 10 mln $!

Najlepsze modyfikacje SA-B 50 – Warzone 2

  • Laser: FFS OLE-V lub Corio LAZ-44 V3

  • Optyka: SP-X 80 6,6x

  • Lufa: 18,5" XRK Resonate

  • Tylny chwyt: Schlager Match Drip

Te modyfikacje znacznie poprawiają zasięg i dokładność SA-B 50. W tej konfiguracji stanie się on jedną z celniejszych broni powtarzalnych w całej grze.

Jeśli chcesz, możesz zamienić lunetę SP-X 80 6,6x na inną – na przykład 3x RFL, która ma 3-krotne i 8-krotne przybliżenie, a także termowizor na podczerwień.

Pamiętaj, aby połączyć SA-B z bronią do walki na krótszy dystans, na przykład pistoletem maszynowym lub karabinem szturmowym. Dzięki temu nie zaskoczy Cię żaden scenariusz na polu bitwy.

Najlepsze wyposażenie do SA-B 50

  • Ofensywne: granat odłamkowy lub nóż do rzucania

  • Taktyczne: granat ogłuszający lub błyskowy.

Użycie granatu błyskowego lub ogłuszającego w połączeniu z atutem Silna ręka pozwoli Ci nie tylko rzucić go dalej, ale także zobaczyć jego trajektorię. Dzięki temu łatwo ogłuszysz wroga z daleka i wykończysz go przy pomocy swojego karabinu.

Nóż do rzucania jest świetny do wykańczania powalonych wrogów bez marnowania amunicji. Jeśli preferujesz bardziej niszczycielskie rozwiązania, granat odłamkowy także świetnie się sprawdzi.

Zobacz także: MW II i Warzone – kiedy sezon 2? Zmiany, nowe mapy i tryby

A Wy jaką broń w Warzone 2 lubicie najbardziej? Podzielcie się informacjami w komentarzu!