Newsy
Gry

07.11.2022 6:05

Sławni piłkarze pojawią się w Modern Warfare II? Sprawdź którzy!

20 listopada rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Katarze. Jednak fanów futbolu, którzy są jednocześnie graczami, może zainteresować też wydarzenie, które najprawdopodobniej jeszcze w tym miesiącu będzie miało miejsce w Call of Duty Modern Warfare II (2022). Jacy piłkarze staną się operatorami w MWII? Sprawdź!

Sławni piłkarze w MW II, CoD: Mobile i Warzone 2.0? To już pewne!

Jeszcze w październiku jeden ze znanych leakerów – Tom Henderson – poinformował, że w Modern Warfare II (2022) pojawią się jedne z największych gwiazd świata futbolu. Activision ma na tę okazję szykować specjalne wydarzenie z trzema piłkarzami w roli głównej: Paulem Pogbą, Lionelem Messim i Neymarem Jr'em.

Leakerzy dotarli nawet do gotowych modelów dwóch z trzech wymienionych graczy. Zobaczysz je poniżej:

Zobacz także: Najlepsze ustawienia graficzne dla Call of Duty MW2 na PC

Do niedawna była to tylko plotka (choć bardzo prawdopodobna). Jednak chwilę temu Activision rozpoczęło kampanię marketingową, którą jednocześnie potwierdziło obecność wspomnianych operatorów w grze:

Nowi operatorzy w MWII mundial

Grafika sprawnie nawiązuje do szatni piłkarskiej. Jednak sprzęt sportowców został zastąpiony nowoczesnym wyposażeniem bojowym

W informacji podanej przez studio Pogba, Messi i Neymar „przygotowują się do nowego typu gry”. Na ten moment nie wiadomo dokładnie, co to oznacza, ani kiedy nowa gra się rozpocznie. Można się jednak tego domyślać.

Jak wspomniałem na początku, mundial rozpoczyna się 20 listopada. Z kolei 16 listopada startuje Warzone 2.0, nowa, ulepszona odsłona bestsellerowego darmowego battle royale od Activision. Bardzo więc prawdopodobne, że wraz ze startem Warzone 2.0 i rozpoczęciem pierwszego sezonu kompetetywnego do gry trafi również wspomniany event.

Co godne odnotowania, piłkarze pojawią się również w mobilnych odsłonach Call of Duty (w Call of Duty Mobile oraz w nadchodzącym Warzone Mobile).

Call of Duty Modern Warfare II (2022) miało premierę 28 października 2022 roku. Wyszło na PC oraz konsole Xbox i Playstation starej i obecnej generacji. Gra zaliczyła najlepszy start w historii całej serii. Nic dziwnego, bo to świetna produkcja, o czym przekonasz się, czytając podlinkowaną poniżej recenzję.

Zobacz także: Znów pokochałem tę serię – recenzja CoD Modern Warfare II (2022)