Gry
Newsy

18.10.2021 18:10

Nowe przecieki dot. GTA: The Trilogy. Jeden z nich dotyczy nowego systemu strzelania

Wychodzi na to, że GTA: The Trilogy doczeka się kilku interesujących usprawnień. Data minerzy dokopali się do informacji, które wskazują, że w zremasterowanych edycjach kultowych części GTA zmieni się system celowania. Teraz będzie on bliższy temu znanemu z GTA V.

Nowe przecieki na temat GTA: The Trilogy

Grand Theft Auto: Trilogy ma ukazać się jeszcze w tym roku. Mimo to Rockstar dalej trzyma nas w wielu kwestiach w niepewności. Z tego względu warto zwrócić uwagę na jedną z nowinek dostarczonych przez data minera o ksywce alloc8or.

Zobacz także: Najlepsze darmowe gry battle royale 2021 roku – zestawienie TOP 5

Według niego na oficjalnej stronie Rockstara znajduje się ukryta informacja na temat dużej zmiany w mechanice strzelania w grach wchodzących w skład GTA: The Trilogy. Komunikat (w wolnym tłumaczeniu) ma brzmieć następująco:

Trzy ikoniczne miasta, trzy epickie historie. Zagraj w klasyczne części GTA III, Vice City i San Andreas w wersji na nową generację konsol. Przetestuj ulepszone elementy rozgrywki – genialne nowe oświetlenie, ulepszone środowisko, tekstury wysokiej jakości, zwiększony zasięg widzenia, sterowanie i strzelanie w stylu GTA V oraz wiele innych udogodnień, które wzniosą na wyższy poziom te ukochane przez fanów produkcje.

Wszystko wskazuje na to, że warto wierzyć w te doniesienia. alloc8or znany jest z kilku innych przecieków (m.in. dotyczących nowych osiągnięć w zremasterowanych odsłonach GTA). Użytkownik doniósł również, że fani, którzy kupią Edycję Definitywną gry, zyskają specjalną zniżkę na kolejne zakupy w sklepie Rockstar.

Cały czas czekamy na jakiekolwiek informacje od Rockstara na temat odświeżonej trylogii GTA. Myślę jednak, że oficjalne komunikaty pojawią się dopiero przed samą premierą. W końcu Rockstar nie musi się martwić o sprzedaż remasterów kultowych gier. Z pewnością znajdzie się mnóstwo graczy, którzy bez zastanowienia kupią GTA: The Trilogy.

Zobacz także: Najlepsze gry na telefon bez Internetu. Oto TOP 5 mobilnych portów pecetowych gier