Newsy
Gry

27.11.2021 17:00

Nowe MMORPG od Marvel Studios w produkcji? Przeciek ujawnia tajemnicę

Powstaje MMORPG w uniwersum Marvela – dowiadujemy się z niedawnego przecieku. Co wiadomo? Kto tworzy grę na zlecenie Marvela? Czy znamy datę premiery Marvel MMORGP? Sprawdź to tutaj!

Co wiemy z przecieku o Marvel MMORPG?

Informacje na temat niezapowiadanego nigdy wcześniej MMO w uniwersum Marvela pochodzą z prezentacji dla inwestorów szwedzkiego studia Enad Global 7 (EG7). Zawartymi w nich informacjami podzielił się ze światem Uzupedro z portalu ResetEra.

Zobacz także: Czy to w końcu Gothic MMORPG z prawdziwego zdarzenia? Recenzja serwera Axyl

W ujawnionych dokumentach znajdowała się m.in. adnotacja o tworzeniu przez jedną z zależnych spółek niezapowiedzianą produkcją online dla wielu graczy w uniwersum Marvela. Tą spółką jest Dimensional Ink Games (DC Universe Online), jeden z oddziałów Daybreak Game Company. Pracami ma dowodzić Jack Emmert (designer City of Heroes oraz kierownik zespołu pracującego nad DC Universe Online).

Na ten moment to wszystko, co wiadomo o powstającym MMORPG w uniwersum Marvela.

Zobacz także: SW: TOR – znamy oficjalną datę premiery rozszerzenia Legacy of the Sith

Co ciekawe, nieco ponad 2 tygodnie temu znany insider Speshal Nick podzielił się ze światem informacją, że Sony zleciło produkcję gry w typie DC Universe Online, ale w uniwersum Marvela. Nie było jednak wiadomo, kto będzie odpowiedzialny za tę grę. Teraz z dużym prawdopodobieństwem można wnioskować, że zajmie się tym Dimensional Ink Games.

Kiedy zobaczymy MMORPG w świecie Marvela? Tego na razie nie wiadomo. Jeśli jednak pojawią się kolejne informacje na ich temat, znajdziesz je na portalu Grywalnia.pl!

Zobacz także: Bitcraft – jak dostać się do testów alfa nowego MMORPG?