Gry
Newsy

16.01.2022 18:10

Kiedy wyjdzie WWE 2K22? Znamy datę premiery i szczegóły o grze

Wiemy, kiedy wyjdzie WWE 2K22. Poznaliśmy m.in. przybliżoną datę premiery, dokładną datę startu early-accesu, wygląd okładki oraz kilka szczegółów na temat najpopularniejszej gry o wrestlingu na rynku. Sprawdź wszystko, co wiemy o WWE 2K22 od 2K Games.

Kiedy wyjdzie WWE 2K22? Data premiery i start early-accesu

Z najnowszych przecieków autorstwa TechnikNews dowiedzieliśmy się, że nowa gra wrestlingowa studia 2K Games, czyli długo wyczekiwane WWE 2K22 najprawdopodobniej wyjdzie już 11 marca 2022 roku.

W poście na Twitterze leaker przedstawił również grafikę okładkową nowej gry o wrestlingu od 2K Games. Tym razem zdobi ją zamaskowany wrestler znany ze swojej zwinności – Rey Mysterio, wielka gwiazda WWE 2K22.

Oprócz tego TechnikNews przekazał kilka ciekawych informacji o grze. Fanów z pewnością ucieszy fakt, że early-acces WWE 2K22 rozpocznie się już 8 marca i potrwa 3 dni.

Zobacz także: Nowa gra MMORPG w świecie Avatara zapowiedziana na... smartfony

WWE 2K22 – zawartość edycji Deluxe oraz pre-ordera

WWE 2K22 w edycji Deluxe w dniu premiery będzie zawierać wszystko to, co znajdzie się w standardowej wersji wraz z dodatkową zawartością: season passem oraz unikalną paczką zawodnika: Undertaker Immortal Pack.

W skład paczki Undertakera wchodzą 3 skiny legendarnego wrestlera (Phantom Mask Undertaker, Lord of Darkness Undertaker oraz Boneyard Match Undertaker, które prawdopodobnie będą odzwierciedlały wygląd zapaśnika z różnych etapów jego kariery) oraz karty dla Undertakera w trybie MyFACTION wraz z różnymi perkami i bonusami (o których na ten moment nie wiadomo zbyt wiele).

Zawartość tej paczki jest również dostępna w przedsprzedaży oraz WWE 2K22 w wersji nWo 4-Life Edition.

WWE 2K22 – premiera i powrót serii po latach

Kultowa seria gier o wrestlingu i federacji WWE zaliczyła nieco ponad roczną przerwę. W 2021 roku 2K Games wstrzymało się z produkcją kolejnej części serii WWE 2K. Wszystko ze względu na fatalną sprzedaż WWE 2K20, która wynikała z wyjątkowo niskiej jakości produkcji. Tak niskiej, że Sony zwracało wszystkim chętnym posiadaczom WWE 2K20 na PS4 pieniądze za grę.

Czy warto kupić WWE 2K22 na premierę? Tego dowiemy się już w pierwszej połowie marca!

Zobacz także: Gothic 2 – mody do Nocy Kruka po polsku (i z dubbingiem) w 2023 roku