Esport
Inne

08.01.2022 16:20

Jak obstawiać mecze w grach esportowych? Poradnik początkującego

Zastanawiasz się, jak zacząć dobrze typować w zakładach bukmacherskich w esporcie? Sprawdź nasz poradnik typera i przekonaj się, jak obstawiać mecze CS: GO, LoLa i innych gier wirtualnych. Poznaj 5 najważniejszych zasad dobrego typera zakładów bukmacherskich, które możesz wykorzystać w zakładach każdej gry esportowej!

Jak dobrze obstawiać mecze CS: GO, LoLa czy Starcrafta 2?

Obstawianie meczów LoLa, CS: GO i innych gier esportowych to nie tylko doskonała rozrywka. Oprócz tego jest to też świetny sposób na zarobek. Szczególnie jeśli wiesz, jak dobrze typować mecze. A w tym pomoże Ci 5 zasad dobrego typera, które znajdziesz w poniższym artykule!

gracz, który gra w grę komputerową, by wiedzieć, jak obstawiać mecze esport

1. Dobrze poznaj scenę esportową

To absolutna podstawa! Chcesz wiedzieć, jak obstawiać zakłady bukmacherskie w CS:GO i innych grach? Przede wszystkim śledź wyniki większości znaczących drużyn i ustal, kto jest w danej chwili najlepszy. Spróbuj ustalić mocne i słabe drużyny każdego zespołu. Na bieżąco aktualizuj dane na ich temat.

Dzięki temu dowiesz się, które zespoły lub i jacy gracze mają większe szansew danym starciu. Z tą wiedzą będziesz w stanie obstawiać mecze LoLa, CS: GO i innych gier znacznie celniej!

Zobacz także: Jak dostać się na scenę e-sportową?

2. Oglądaj esport (CS: GO czy LoLa) i śledź wyniki bez typowania!

Oglądanie esportu bez typowania? To dobra strategia dla każdego początkującego typera. Dzięki temu zapoznasz się z danym esportem i nauczysz się, jak obstawiać mecze, żeby wygywać!

Granie w grę esportową i typowanie zakładów bukmacherskich

Każdy doświadczony typer powie Ci, że obstawianie na ślepo nie ma najmniejszego sensu. Zakłady bukmacherskie CS: GO, Lola, Starcrafta i innych gier wymagają dużej wiedzy i znajomości sceny esportowej. Ani jednego, ani drugiego nie zyska się bez poświęcenia czasu na zapoznanie się z grą.

3. Jak lepiej obstawiać mecze? Czytaj statystyki!

Analizy statystyczne mogą być strasznie nudne, nawet jeśli chodzi o esport. Wyniki, forma oraz dyspozycyjność poszczególnych drużyn i graczy są kluczowe, by dowiedzieć się, jak dobrze typować w danych rozgrywkach. Warto poświęcić im czas – szybko się zwróci!

Porada – sprawdzaj statystyki, gdy akurat się nudzisz i nie masz co robić. Wpisz np. „esport wyniki” w wyszukiwarkę i przejrzyj formę drużyn i zespołów z interesującej Cię sceny esportowej. Nie pożałujesz, a dobrze wykorzystasz wolny czas!

Zobacz także: MW 2 (2022) z trybem jak w Rainbow Six? Mamy nowe przecieki

4. Esport – zakłady wymagają podjęcia ryzyka

Chcesz dowiedzieć się, jak zarobić na obstawianiu meczów CS: GO, LoLa czy Starcrafta? Musisz zaryzykować! Jeśli obstawiasz wyłącznie „pewniaki”, możesz często wygrywać niskie kwoty, jednak po pewnym czasie przestanie Cię to satysfakcjonować.

Gracz na turnieju

Ryzykowne podejście do zakładów bukmacherskich, szczególnie na scenie esportowej, może się opłacać. Stawianie na underdogi to najlepszy sposób na to, jak obstawiać, żeby wygrywać duże kwoty niewielkim kosztem. Wysoki kurs nawet przy niewielkiej wpłacie daje dużą wygraną. Jeśli śledzisz wyniki graczy i prowadzisz analizy najlepszych drużyn, od czasu do czasu trafisz na underdoga, którego warto obstawić!

5. Ciągle się rozwijaj!

Pamiętaj, w zakładach najważniejsze jest to, by cały czas poznawać nowe techniki, czytać poradniki, śledzić statystyki i prowadzić własne analizy. Tylko ciągły rozwój zapewni ci wiedzę na temat tego, jak obstawiać mecze online. Stosuj się do tych porad, a już niebawem żadna scena esportowa nie będzie miała przed Tobą najmniejszych tajemnic!

Zobacz także: CS: GO – kto zagra na IEM Katowice 2022? Znamy wszystkie drużyny!