Gry
Newsy

09.02.2022 16:40

Mamy gameplay z nowego DLC do ETS 2 – Heart of Russia!

Nowy dodatek do Euro Truck Simulator 2 już na horyzoncie! Zobacz gameplay z ETS 2 DLC: Heart of Russia i przekonaj się, jak wyglądają drogi na wschodzie!

Euro Truck Simulator 2 – DLC Heart of Russia na pierwszym gameplayu!

Studio SCS Software już od jakiegoś czasu szykuje nowy dodatek do ETS 2 zatytułowany „Serce Rosji” (Heart of Russia). Długo wyczekiwane bliskowschodnie DLC przeniesie nas do tytułowego serca Matuszki Rosji.

Co widać od samego początku, to wyjątkowy, nieco szary i ponury charakter nowych lokacji. Na te wrażenia z pewnością duży wpływ ma zimna kolorystyka przyrody oraz szare budowle i postumenty, które przypominają nam nasze drogi jeszcze sprzed kilkunastu lat.

Wjazd do miasta z charakterystycznym monumentem, który informuje również, że wkraczamy do 1 z 3 okręgów administracyjnych w Rosji. Są to: oblast, okrug i raion

Euro Truck Simulator 2 z DLC Heart of Russia umożliwi nam wykonanie nowych zleceń na terenie całej Rosji. W trakcie podróży dane nam będzie zobaczyć duże miasta z charakterystycznymi blokowiskami oraz przedmieścia z nieutwardzonymi drogami i wiejskimi chatami.

Kilkanaście sekund po opuszczeniu miejsca odbioru pakunku w nowym dodatku do ETS 2. Okoliczna wioska aż kipi klimatem!

Charakterystyczne, szare blokowiska oraz hangary. Czy istnieje bardziej klimatyczny dodatek do Euro Truck Simulator 2 niż nadchodzący Heart of Russia?

Cały gameplay ETS 2 HEart of Russia wraz z dużym i różnorodnym fragmentem mapy zobaczysz tutaj:

ETS 2 Heart of Russia – co wiemy o nowym dodatku?

Euro Truck Simulator 2 od momentu premiery w 2012 roku przeszedł gruntowne zmiany. Wraz z kolejnymi DLC pojawiały się kolejne państwa i miasta, a wcześniej dodane stawały się coraz bardziej realistyczne.

Zobacz także: Genialna aktualizacja ETS 2 Multiplayer i ATS – mody, nowe funkcje w kierownicy i inne

Wraz z najnowszym dodatkiem do Euro Truck Simulator 2 twórcy chcą udowodnić, że są w stanie ukazać jak najwyższy poziom realizmu. Z tego względu twórcy przez wiele lat gromadzili materiały, które pozwoliłyby im na wierne odtworzenie wielu znanych regionów i lokacji. Jak podają twórcy, na potrzeby nowego DLC do ETS 2 zebrali najwięcej informacji od czasu dodatku Beyond the Baltic Sea z 2018 roku.

Siłą Heart of Russia będą przede wszystkim detale. Twórcy skupili się przede wszystkim na wiernym odtworzeniu dużych i małych elementów jezdni i pobocza – mostów, znaków czy krawężników. Większą uwagę zwrócono również na niewielkie wiejskie i lokalne drogi. I trzeba przyznać, że nie jest to tylko marketingowy bełkot – niemal każdy screen z rosyjskich lokacji w nowym DLC do ETS 2 jest niezwykle klimatyczny i pełen szczegółów.

Niezwykle klimatyczne i szczegółowe przedmieścia z wąskimi drogami i ubogimi chatkami w oddali

Niestety, jak powiedzieli twórcy, Rosja jest zbyt duża, by ująć ją całą w jednym dodatku. Dlatego w DLC Heart of Russia pojawi się tylko jej europejska część. Choć jest to bardziej rozwinięty rejon Rosji, który oferuje wiele ciekawych lokacji (co potwierdza gameplay, na którym mogliśmy zobaczyć spory fragment mapy), ubolewamy, że nie będziemy mogli pojechać dalej na wschód.

DLC Heart of Russia jest 8 z kolei dodatkiem do Euro Truck Simulator 2. Premiera dodatku do największego symulatora ciężarówek na świecie nie została jeszcze ogłoszona. Z nieoficjalnych informacji wynika jednak, że Serce Rosji ma się ukazać jeszcze w 2022 roku.

Zobacz także: ETS 2 – Wywrotki, trasy i duże zmiany w nowej aktualizacji 1.43!