Newsy

09.04.2022 11:30

ATS i ETS 2 – aktualizacja 1.44 wprowadzi długo wyczekiwaną opcję

Aktualizacja 1.44 do ATS i ETS 2 wprowadzi regulację wysokości zawieszenia. Ta długo wyczekiwana opcja jeszcze bardziej zwiększy realizm gry i sprawi, że najwięksi fani kultowego symulatora zyskają jeszcze więcej możliwości!

Aktualizacja 1.44 do ETS 2 i ATS – co doda?

Aktualizacja 1.44 zbliża się wielkimi krokami – SCS Software podzieliło się z nami kolejnymi informacjami na temat nadchodzących zmian. I jedną z ważniejszych będzie wprowadzenie regulacji wysokości zawieszenia. Opcja pojawi się w Euro Truck Simulator 2 oraz American Truck Simulator.

Po fenomenalnej aktualizacji 1.43 do ETS 2 twórcy z pewnością zauważyli, jak istotne jest wprowadzanie kolejnych – tylko z pozoru niewielkich – opcji. Jedną z nich jest właśnie regulacja wysokości zawieszenia.

Żeby zobaczyć, jak w praktyce sprawdza się nowa opcja, kliknij tutaj.

Co daje opcja regulowania zawieszenia w ETS i ATS 1.44?

Jak napisali sami twórcy na blogu:

Zawsze staramy się ulepszać nasze gry w każdym aspekcie, co czasami umożliwia wprowadzenie zupełnie nowych, realistycznych funkcji, które mogą rozwiązywać wiele potencjalnych problemów. Jeden z takich dodatków pojawi się w nadchodzącej aktualizacji 1.44 do ETS 2 i ATS. Regulowana wysokość zawieszenia jest już na horyzoncie!

Regulowana wysokość zawieszenia w Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator 2 rozwiąże wiele problemów. Jednym z nich, o którym mówią sami twórcy, bywają wizualne glicze, które pojawiają się w niektórych ciężarówkach, podwoziach i przyczepach. Mowa tu m.in. o nakładaniu się modeli przyczepy i ciężarówki, co nieraz powodowało sporo problemów. A opcja regulacji wysokości zawieszenia powinna je na dobre rozwiązać.

Zobacz także: Genialna aktualizacja ETS 2 Multiplayer i ATS – mody, nowe funkcje w kierownicy i inne

Oprócz tego (w końcu) opony ciężarowe 315/80 i 385/65 będą nadawały się do użytku wraz z realistycznym sprzęgiem przyczepy, a ciężarówki takie jak Scania R i S nie powinny być tak czułe na oponach z RTC. Wiadomo, o co chodzi.

ets 2 zolta ciezarowka w aktualizacji 1.44

Za pomocą jednego przycisku gracze będą mogli dostosować wysokość zawieszeń prowadzonych pojazdów do aktualnych potrzeb.

Co ważne, jest to realistyczna, ale opcjonalna funkcja, z której nie będą musieli wszyscy korzystać. Jeśli jednak chcesz wypróbować nowy system regulacji zawieszenia w ATS lub ETS 2 w aktualizacji 1.44, będziesz musiał przypisać nowej funkcji dedykowany klawisz. Należy o tym, pamiętać, ponieważ domyślnie funkcja nie będzie miała przypisanego żadnego hotkeya.

opcje do zmiany wysokosci zawieszenia w ets 2 i ats 1.44

Kiedy aktualizacja 1.44 do ETS 2 i ATS?

Na ten moment nie ma jeszcze żadnych informacji na temat premiery nadchodzącej aktualizacji. Kolejne wieści stopniowo pojawiają się na blogu SCS Software. Jeśli studio potwierdzi oficjalną datę wyjścia aktualizacji 1.44, z pewnością poinformujemy o tym na portalu Grywalnia.pl!

Zobacz także: Genialna aktualizacja ETS 2 Multiplayer i ATS – mody, nowe funkcje w kierownicy i inne