Gry

27.04.2023 7:24

Sims 4 – popularna funkcja Razem Raźniej powraca!

Tęskniliście za możliwością wypadania zębów u młodych Simów? Dobra wiadomość! Funkcja Razem Raźniej, wcześniej usunięta z powodu niepokojącego błędu, jest teraz ponownie dostępna w The Sims 4!

Simowie-Dzieci znów mają mleczaki

Wielu graczy z pewnością ucieszy się na wieść, że ich dzieciom Simom znów wypadają mleczaki i mogą czekać na wróżkę zębuszkę. Fani czekali na tę funkcję już czasów The Sims 3. Teraz, prawie dekadę po premierze „czwórki”, w końcu dostali to, czego oczekiwali.

Niestety, jak to zwykle bywa w przypadku wielu dużych aktualizacji, Razem Raźniej (ang. Growing Together) wprowadziło do gry sporo błędów. Zaledwie kilka dni po premierze gracze dzielili się przezabawnymi filmami przedstawiającymi ich małych Simów przechodzących… kryzys wieku średniego.

Większość tych błędów nie była zbyt uciążliwa i wywoływała więcej śmiechu niż irytacji. Jednak kilka z nich rzeczywiście przeszkadzało w rozgrywce lub nawet uniemożliwiało graczom wypróbowanie nowych możliwości.

Kiedy Growing Together zostało po raz pierwszy zaprezentowane fanom, jedną z wielu funkcji zaprezentowanych przez Sims Team była mechanika wypadania zębów. Nowy dodatek sprawiał, że młodzi Simowie czasami tracili zęby w dzieciństwie. Kiedy mleczak wypadł lub został wyrwany, Sim mógł go zatrzymać i włożyć pod poduszkę, aby w nocy przyszła po niego zębowa wróżka. Niestety, ta funkcja została tymczasowo usunięta wkrótce po jej wydaniu, ale wygląda na to, że po nowej aktualizacji powróciła do gry.

Zobacz także: Genshin Impact – kiedy update 3.8? Są nowe informacje!

Dlaczego znów „przymocowano zęby na stałe”?

Funkcja wypadania zębów została usunięta z The Sims 4, ponieważ w określonych okolicznościach powodowała niepokojącą usterkę – skóra Sima przybierała nienaturalny kolor. To tylko jeden z wielu błędów, które miały miejsce w dniu premiery, a niektóre zmiany estetyczne simów były naprawdę creepy.

Być może to tylko niewielka aktualizacja, ale wielu graczy z pewnością ucieszy się, mogąc pobawić się tą funkcją. Dotyczy to zwłaszcza tych, którzy kupili pakiet po jej usunięciu i wypróbują go dopiero teraz.

Mimo że The Sims 4 już od dawna jest na rynku, dobrze wiedzieć, że twórcy wciąż nad nim pracują i starają się jak najszybciej rozwiązać wszelkie znalezione błędy!

Aktualizacja 26.04.2023 – zmiany

Poprawki błędów w podstawowej grze

  • Problem, który powodował subtelne zmiany wyglądu Simów w aktualizacji z 18 kwietnia, został rozwiązany.

  • Każdy Sim, który został stworzony przed aktualizacją z 18 kwietnia, powinien wrócić do poprzedniego wyglądu.

  • Każdy Sim, który został stworzony między wydaniem aktualizacji z 18 kwietnia a tą, otrzyma drobne poprawki w swoim wyglądzie w wyniku poprawnego renderowania.

Razem raźniej

  • Simowie-Dzieci znów mogą tracić mleczne zęby.

  • Skóra Sima-Dziecka i nastolatka nie będzie już zmieniać koloru po wygaśnięciu stanu Poluzowany ząb, jeśli dziecku brakowało już dwóch przednich zębów.

Zobacz także: Burzymy iluzję realizmu Unrecord. FPS nie taki piękny, jakim go malują

A Wy czekaliście na powrót tej funkcji? Dajcie znać w komentarzu!