Gry
Newsy

25.04.2023 16:57

Genshin Impact – kiedy update 3.8? Są nowe informacje!

Nowy wyciek dotyczący Genshin Impact potwierdził istniejącą od dawna plotkę o statusie aktualizacji do wersji 3.8. Według tych informacji kolejny etap popularnej gry RPG ma ruszyć już w lipcu tego roku. Dowiedz się więcej!

Genshin Impact – aktualizacja 3.8 w informacjach z przecieku

Wszystko wskazuje na to, że popularna gra studia miHoYo zbliża się do końca historii obecnego regionu Dendro Archon. Dlatego wielu fanów zaczęło zastanawiać się nad przyszłością produkcji. Ostatni przeciek sugeruje, że piąty region Fontaine pojawi się w grze jeszcze w tym roku!

Mimo że do debiutu pozostało jeszcze kilka miesięcy, było już sporo leak’ów opisujących domenę Hydro Archon z Genshin Impact. Co o nim wiemy? Ma to być jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie regionów Teyvat. To właśnie stąd pochodzi popularny gadżet – Kamera.

Kilka postaci pochodzących z Fontaine pojawiło się w grze jeszcze przed dodaniem regionu. Jednak przecieki dotyczące planowanego zakończenia cyklu Sumeru zastanawiały wielu graczy.

Zobacz także: Minecraft Legends – jak zdobyć Piglin Keys?

Leaker Tao ujawnia nowe informacje

W świecie gamingu jest wiele tajemniczych postaci, które od czasu do czasu zdradzają opinii publicznej informacje na temat gier. W przypadku Genshin Impact taką osobą jest Tao. Insider nie tylko potwierdził wcześniejsze pogłosie o statusie aktualizacji wersji gry do 3.8, ale zasugerował, że pojawi się ona jeszcze w lipcu tego roku.

Tao ujawnił, że planowana wersja 3.8 ma być ostatnią aktualizacją w cyklu Sumeru, a aktualizacja 4.0 ma zostać wydana po jej zakończeniu. Pasowałoby to do harmonogramu update’ów miHoYo z zeszłego roku, jednak nie razie nie potwierdzają tego żadne oficjalne informacje.

Podczas gdy wersja 3.8 ma być epilogiem cyklu Sumeru, przecieki już ujawniły wiele ważnych kwestii. Według nich aktualizacja ma udostępnić nowy ograniczony czasowo region, podobny do Archipelagu Złotego Jabłka. Gracze zostaną wprowadzeni do nowej lokacji poprzez specjalny event, w którym wystąpią między innymi Klee i Eula. Leak sugeruje też, że Klee otrzyma tam swoją pierwszą skórkę. Podobnie ma być z Kayeą – darmową postacią startową.

Wiele wskazuje na to, że premiera Fontaine jeszcze w tym roku doda znaczną ilość treści do Genshin Impact. Insiderzy już zaczęli udostępniać szczegóły dotyczące rozgrywki niektórymi z pierwszych nowych postaci. Wygląda na to, że HoYoverse ma swoim graczom wiele do zaoferowania – i to jeszcze w tym sezonie!

Czym jest Genshin Impact?

Genshin Impact to popularna gra RPG, która została wydana we wrześniu 2020 roku przez chińskie studio miHoYo. Produkcja jest dostępna na wielu platformach, w tym PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Android i iOS. Trwają też pracę nad wersją na przenośną konsolę Nintendo Switch.

Akcja rozgrywa się w fikcyjnym świecie Teyvat, w którym gracz wciela się w postać podróżnika szukającego swojego zaginionego rodzeństwa. Gra oferuje otwarty świat, który możesz eksplorować pieszo lub za pomocą różnych środków transportu – w tym także pływających i latających.

Podczas podróży gracz spotyka różne postacie, z którymi może nawiązać relacje i wspólnie walczyć przeciwko wrogom. Każda z nich ma swoje unikalne umiejętności i styl walki, dzięki czemu gra oferuje wiele różnych kombinacji i strategii, które można wykorzystać w walce.

Genshin Impact oferuje również autorski system Gacha, który umożliwia graczom losowe zdobycie nowych postaci i przedmiotów za pomocą wirtualnej waluty. Jednak nie jest to jedyna metoda „progresowania”, a gra nie wymusza na Tobie wydawania prawdziwych pieniędzy.

Gra zdobyła popularność dzięki swojej pięknej grafice i rozbudowanej fabule. Twórcy stale aktualizują ją poprzez dodawanie nowych postaci, lokacji i wydarzeń, co utrzymuje zainteresowanie graczy.

Genshin Impact wyróżnia się też swoim trybem wieloosobowym, który umożliwia grę z innymi graczami na całym świecie. Pozwala ona na wspólną eksplorację świata, walkę przeciwko potężnym wrogom i rozwiązywanie zagadek w grupie.

Zobacz także: Burzymy iluzję realizmu Unrecord. FPS nie taki piękny, jakim go malują

A Wy czekacie na nową aktualizację? Dajcie znać w komentarzu!