Newsy
Gry

03.07.2022 10:00

Pojawił się nowy zwiastun Skate 4!

Studio Electronic Arts wypuściło nowy zwiastun swojej sportowej gry Skate 4. Twórcy chcą, by gracze zapisali się na testy przedpremierowe wersji alfa i „kształtowali przyszłość Skate”. Czy jest na co czekać? Przekonajmy się!

Skate 4 – trailer. Hit czy kit?

Nowy zwiastun Skate 4 pod tytułem „Still working on it” nie wydaje się specjalnie różnić od wycieku z wersji pre-alpha sprzed kilku miesięcy – przynajmniej na początku. W pierwszych sekundach trailera widać pewne problemy z teksturami, a także kilka dziwnych błędów i awarii. EA przyznaje jednak w samym tytule teasera, że nadal pracuje nad swoją nową produkcją.

Jednak mamy też powody, by ekscytować się tym zwiastunem. Na początek EA potwierdziło kolejny przeciek sprzed miesięcy, że gracze będą mogli tworzyć własne skateparki. Zwiastun pokazuje masywną pionową ścianę, która na pierwszy rzut oka wygląda, jakby służyła do wspinaczki skałkowej. W rzeczywistości jednak jest to obiekt, na którym gracze mogą sprawdzić swoje umiejętności – trzeba przyznać, że w dość ekstremalnych warunkach.

Zobaczyliśmy też mnóstwo kickflipów, rail grindów i innych skomplikowanych trików, a chwilę później zwiastun pokazał tętniący życiem skatepark z prawdziwym oświetleniem i teksturami.

Zobacz także: Amazon Prime Gaming – lipiec 2022. Lista gier

EA zaprasza graczy do testów

Electronic Arts prosi doświadczonych graczy, by pomogli w kształtowaniu przyszłości serii Skate. Ci, którzy zgłoszą się do testów, będą mieli okazje zagrać we wczesną wersję gry podczas zaplanowanych testów i podzielić się swoją opinią z twórcami. Testy będą miały charakter zamknięty, a na tym etapie pracy testerzy nie będą mogli udostępniać żadnych treści z ich przebiegu.

Chcesz zostać testerem? Warunki to ukończone 18 lat i zgłoszenie chęci tutaj. Nie oznacza to jednak, że zostaniesz od razu przyjęty. Kolejny zamknięty test gry Skate odbędzie się 5 lipca – zarejestruj się, a może będziesz mieć jeszcze szansę na udział.

Zobacz także: Escape From Tarkov – patch 0.12.12.30. Co nowego?

Czekasz na Skate 4? A może chcesz wziąć udział w testach? Podziel się swoją opinią w komentarzu!