Newsy
Inne

09.06.2022 14:44

Nowy teaser Cyberpunk: Edgerunners! Netflix tworzy nowe anime

Netflix zaprezentował nowy zwiastun Cyberpunk: Edgerunners, nadchodzącej serii anime od znanego w świecie japońskiej animacji studia Trigger. Premiera trailera miała miejsce na tegorocznym evencie Netflix Geeked Week. Serial animowany pojawi się na platformie we wrześniu 2022 roku.

Jak wygląda Cyberpunk: Edgerunners? Trailer prezentuje się wyśmienicie

Najpierw Wiedźmin: Zmora Wilka, później Cyberpunk: Edgerunners – Netflix najwyraźniej upodobał sobie światy, na których bazują gry CD Projekt RED.

Jak nietrudno zgadnąć, nowa seria anime oparta jest na wydanej w 2020 roku produkcji Cyberpunk 2077. Ogłoszone dwa lata temu Edgerunners ma być serialem podzielonym na 10 odcinków. Fabuła animacji skupia się na młodym chłopaku ze znanego graczom Cyberpunka Night City – futurystycznej metropolii, w której każdy ma obsesję na punkcie modyfikacji własnego ciała inwazyjnymi wszczepami.

Zobacz także: Co wiemy o fabularnym DLC do Cyberpunka? Fakty i plotki

Dawid, bo tak ma na imię główny bohater, chce przeżyć w tym miejscu za wszelką cenę. By to osiągnąć, zostaje edgerunnerem – najemnikiem do wynajęcia, który nie cofnie się przed niczym, by wykonać kontrakt.

Reżyserem serialu jest Hiroyuki Imaishi, znany produkcji takich jak Promare czy Gurren Lagann.

Czy warto czekać na Cyberpunk: Edgerunner? Trailer, który dziś pojawił się w serwisie YouTube zdaje się sugerować, że tak:

Kiedy na Netflixie pojawi się Cyberpunk: Edgerunners? Premiera odbędzie się zaraz po wakacjach – we wrześniu 2022 roku!

Zobacz także: God of War Ragnarok przesunięty! Znamy nową datę?

Czekacie na Cyberpunk: Edgerunners? Podzielcie się swoimi oczekiwaniami w komentarzu!