Newsy
Gry

08.06.2022 15:56

God of War Ragnarok przesunięty! Znamy nową datę?

Sony przeniosło premierę God of War Ragnarok z 30 września na 31 grudnia. Co to oznacza? Sylwestrowa data wydaje się zwykłym placeholderem. Jednak według konta PlayStation Game Size na Twitterze, które jako pierwsze ogłosiło wewnętrzną korektę daty, Playstation planuje wydać nowe przygody Kratosa w czwartym kwartale 2022 roku.

God of War Ragnarok – premiera przesunięta

God of War Ragnarok jest już w drodze, a fani tej epickiej serii przygodowych gier akcji z niecierpliwością czekają na kolejny rozdział przygód Kratosa i jego nastoletniego już syna Atreusa. Produkcja może jednak pojawić się na PS5 nieco później niż początkowo zakładano.

Choć Santa Monica Studios nigdy nie potwierdziło oficjalnej daty premiery nowej części God of War, przecieki sugerowały, że gra może wyjść już 30 września 2022 roku.

Jeden z informatorów twierdzi jednak, że wewnętrzna data wydania God of War Ragnarok została przesunięta nawet o trzy miesiące. Gracze, którzy czekają na kontynuację tej kultowej serii, będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Zobacz także: Grasz jeszcze w Minecraft? Te mody do budowania Cię zachwycą!

Czy God of War Ragnarok wyjdzie w sylwestra?

Wewnętrzna data premiery God of War Ragnarok została zmieniona z 30 września na 31 grudnia, co oznacza możliwe opóźnienie. Czy jednak rzeczywiście potrwa ono aż trzy miesiące? Sony zazwyczaj traktuje ostatni dzień w roku jako termin zastępczy, tzw. placeholder. Firma postępuje tak praktycznie ze wszystkimi przedpremierowymi zamówieniami, które nie mają ustalonej konkretnej daty wydania.

Według użytkownika PlayStation Game Size na Twitterze nowa data 31 grudnia może oznaczać przeniesienie premiery God of War Ragnarok na czwarty kwartał 2022 roku. Dotychczasowa data 30 września mieściła się jeszcze w trzecim kwartale. Wygląda na to, że Santa Monica Studios opóźniło wydanie God of War o kilka miesięcy – być może o to, by jeszcze dopracować produkcję.

PlayStation Game Size stwierdził też, że możliwa data premiery powinna przypadać gdzieś między październikiem a listopadem 2022 roku.

Zobacz także: Gothic i Tibia w jednym?! Powstaje serwer, który łączy te dwa światy

Czekacie na nowego God of Wara? Dajcie znać, która część była waszą ulubioną!