Newsy
Gry

25.01.2023 22:31

Nadchodzi The Elder Scrolls Online: Necrom! Co wiemy o nowym rozdziale?

The Elder Scrolls Online jeszcze nie daje o sobie zapomnieć! ZeniMax Online Studios ujawniło kolejny rozdział swojego MMORPG w świecie znanym z legendarnej serii gier fantasy. Jakie nowości przyniesie dodatek i gdzie będzie się dział?

Necrom – nowy rozdział The Elder Scrolls Online

Na dzisiejszym evencie Xbox Developer Direct zapowiedziano kilka ciekawych produkcji. Jedną z głośniejszych okazał się nowy dodatek do The Elder Scrolls Online o tajemniczej nazwie: Necrom. Co wiadomo o fabule?

Rozdział ten przeniesie graczy do wschodniego Morrowind, gdzie będą mieli okazję spotkać Daedrycznego Księcia Hermaeusa Morę. Zapewne pamiętacie go jako demonicznego antagonistę z dodatku Dragonborn do The Elder Scrolls 5: Skyrim. Czego tym razem chce od nas strażnik Apokryfu? To się okaże!

Nowe lokacje i questy to jednak nie wszystko. W Necrom pojawi się także zupełnie nowa klasa – Arcanist. Na razie nie wiadomo o niej zbyt wiele, poza tym, że będzie miała coś wspólnego z magią.

Sam dodatek ukaże się 5 czerwca na PC i 20 czerwca na konsolach Xbox. Gracze, którzy zdecydują się kupić Necrom w przedsprzedaży, otrzymają nowego wierzchowca „Sadrith Mora Spore Steed” i zwierzaka „Sadrith Mora Spore Pony”, kostium, skrzynię i kilka innych dodatków. Oferta dostępna jest tylko do 18 kwietnia, więc warto się pospieszyć!

Zobacz także: Przygotuj się na FNCS 2023 – pierwszy major Fortnite o 10 mln $!

The Elder Scrolls Online cały czas się rozwija

Ostatni dodatek do The Elder Scrolls Online – Legacy of the Bretons – przeniósł graczy na Wysoką Skałę: słoneczną lokalizację, która była prawdziwym powiewem świeżości, gdy chodzi o design mapy w tym tytule. Całoroczna saga Legacy of the Bretons rozpoczęła się w czerwcu ubiegłego roku i prawdopodobnie zakończy się tego lata. Ma to sens biorąc pod uwagę, że Necrom wystartuje w czerwcu.

Zobacz także: MW II i Warzone – kiedy sezon 2? Zmiany, nowe mapy i tryby

Będziecie grać w nowy dodatek? Dajcie znać w komentarzu!