Gry

06.02.2023 11:27

Masz Netflixa? Odbierz grę od Ubisoftu!

Należysz do grona subskrybentów Netflixa i lubisz gry Ubisoftu? Jeśli tak, mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Dla wszystkich użytkowników platformy dostępny jest już Valiant Hearts: Coming Home – pierwszy z trzech tytułów będących efektem współpracy Netflixa ze studiem Ubisoft. Sprawdź, czy warto!

Valiant Hearts: Coming Home – gra w ramach Netflix Games

Valiant Hearts: Coming Home to kontynuacja popularnego tytułu Valiant Hearts: The Great War z 2014 roku. Jednak w przeciwieństwie do swojego poprzednika nową część wydano wyłącznie na urządzeniach mobilnych. Tytuł jest dostępny dla wszystkich użytkowników Netflix w ramach usługi Netflix Games – bez dodatkowych opłat.

Jak pobrać i zagrać w Valiant Hearts: Coming Home? Potrzebujesz:

  • telefonu lub tabletu z systemem Android 8.0 lub nowszym...

  • ...lub iPhone'a, iPada lub iPod Touch z systemem iOS/iPadOS 15 lub nowszym;

  • aktywnego abonamentu na platformie Netflix;

  • odpowiedniej ilości wolnego miejsca na dysku.

Samą grę pobierzesz ze sklepów Google Play lub App Store.

Zobacz także: Battlefield Mobile i Apex Legends Mobile skasowane! EA zamyka kolejne studio

O czym jest Valiant Hearts: Coming Home?

Seria Valiant Hearts to przygodowe gry akcji, które rozgrywają się w czasach pierwszej wojny światowej. Pierwsza część zdobyła niemałe uznanie wśród wielbicieli dwuwymiarowych zręcznościowych platformówek o rysunkowej oprawie graficznej. Kontynuacja przenosi nas z powrotem w czasy I WŚ, a jej przewodnim motywem są:

„Cztery przeplatające się historie o przyjaźni, przetrwaniu i poświęceniu pośród zamętu i tragedii wojny. James dołącza do Harlem Hellfighters, by szukać swojego bohaterskiego starszego brata Freddiego, podczas gdy Anna opiekuje się rannymi. Ernst, niemiecki kierowca i George, brytyjski lotnik, stają przed własnymi wyzwaniami, a Walt, psi towarzysz z pierwszej części gry, powraca, by pomóc graczom w ich postępach w eksploracji, rozwiązywaniu zagadek i sekwencjach akcji”.

Ubisoft potwierdził, że nad sequelem pracował zespół odpowiedzialny za pierwszą część. Dlatego jest spora szansa, że następca utrzyma poziom swojego pierwowzoru. Jeśli The Great War przypadło Ci do gustu, warto zainteresować się także drugą częścią – szczególnie jeśli i tak już subskrybujesz Netflixa.

Valiant Hearts: Coming Home to pierwsza z trzech gier mobilnych Ubisoftu, które trafią na platformę Netflix. Następna w kolejce jest Might Quest – inspirowana roguelite przygoda typu hack-and-slash, która ma się ukazać jeszcze w tym roku. Jednak najbardziej łakomym kąskiem będzie najprawdopodobniej najnowszy Assassins's Creed, który zbiegnie się z premierą serialu opartego na pozostałych tytułach z tej franczyzy.

Zobacz także: Nowe informacje na temat The Sims! Co wiadomo po styczniowym streamie?

Co sądzicie o Netflix Games? Dajcie znać w komentarzu!