Gry

25.07.2023 8:48

Death Stranding 2 – co wiemy o sequelu symulatora pracy postapokaliptycznego kuriera?

Death Stranding 2 – ponownie wciel się w rolę kuriera

Death Stranding 2 zabierze nas z powrotem do postapokaliptycznego świata, gdzie wcielimy się w Sama Portera Bridgesa – kuriera w postapokaliptycznej epoce. Już na  samym początku zobaczymy, jak świat rozpada się po raz kolejny. Zadaniem gracza będzie odbudowywanie połączeń i przywrócenie ludzkości nadziei na przetrwanie. W tej podróży nie zabraknie przeszkód, w tym nowych zagrożeń i przeciwników, co tylko podkreśla, że ponownie czeka nas niesamowita i emocjonująca odyseja.

Fabuła – jakie tajemnice czekają na odkrycie?

Hideo Kojima jest znany z tworzenia głębokich i wielowątkowych historii. Jednak nie zdradził jeszcze zbyt wiele na temat fabuły Death Stranding 2. Wiemy jednak, że oryginalny scenariusz został zmieniony po wybuchu pandemii COVID-19, co zapewne wpłynęło na kształt opowieści i jej przesłanie. Zwiastuny sugerują, że czeka nas więcej emocjonujących spotkań z wyjątkowymi postaciami, a także eksploracja zupełnie nowych obszarów.

Nowe zagrożenia i przeciwnicy

Nieodłącznym elementem Death Stranding 2 będą zagadki i wyzwania, jakie czekają na Ciebie w niebezpiecznym świecie. Ponadto pojawią się nowe zagrożenia, które sprawią, że wyprawa stanie się jeszcze bardziej niebezpieczna. Nowi przeciwnicy, tajemnicze sekty i wrogie frakcje będą stanowiły poważne wyzwanie dla Sama Portera Bridgesa, a pokonanie ich będzie wymagało od Ciebie nie lada sprytu!

Zobacz także: Jajo Niuchacza w Minecraft – jak je zdobyć?

Współpraca znanych aktorów

Podobnie jak w pierwszej części, Kojima Productions nie szczędziło wysiłku, by obsadzić grę znanymi aktorami. Norman Reedus powraca jako Sam Porter Bridges, a towarzyszyć mu będą także nowe twarze takie jak Elle Fanning i Shioli Kutsuna. Warto dodać, że znane postacie z pierwszej części – jak Fragile w wykonaniu Lei Seydoux i Higgs Monaghan grany przez Troya Bakera – powrócą także w kontynuacji.

Niezwykły soundtrack w stylu Death Stranding

Death Stranding słynęło z wyjątkowej i nastrojowej ścieżki dźwiękowej, która doskonale wprowadzała nas w postapokaliptyczny nastrój gry. W przypadku kontynuacji nie będzie inaczej – możesz spodziewać się kolejnych wspaniałych kompozycji. Zespół Chvrches wyraził chęć współpracy z Kojimą przy sequelu, a to właśnie oni odpowiadają że wiele najbardziej klimatycznych ścieżek z pierwszej części. To tylko podgrzewa atmosferę oczekiwań!

Wiele dodatkowych funkcji

Z pewnością nie obejdzie się też bez zmian w rozgrywce. Druga część Death Stranding ma obfitować w unikalne mechaniki, które z pewnością będą kluczowymi elementami gameplayu. Według niektórych źródeł gracze będą ogromną swobodę w eksploracji ogromnego, otwartego świata, który będzie jeszcze bardziej zróżnicowany i pełen sekretów. Nowe wyzwania i zagadki będą wymagały od Ciebie jeszcze większej spostrzegawczości i zdolności rozwiązywania problemów.

Co więcej, kontynuacja gry może wprowadzić nowe elementy rozgrywki, jak choćby rozbudowany system zarządzania zasobami, rozwinięte mechaniki walki oraz możliwość budowania własnych baz czy odkrywania ukrytych lokacji. To wszystko z pewnością stworzy jeszcze bardziej satysfakcjonujące doświadczenie, które pochłonie graczy na długie godziny.

Death Stranding 2 zapowiada się jako niezwykle ambitna i wyjątkowa gra, która przyciągnie uwagę nie tylko starych wyjadaczy, ale również zupełnie nowych graczy. Postapokaliptyczny świat, tajemnicze wątki fabularne oraz współpraca z uznanymi aktorami gwarantują niezapomnianą podróż pełną emocji, zwrotów akcji i głębokich refleksji.

Teraz pozostaje nam tylko cierpliwie czekać na oficjalną premierę. Już nie możemy się doczekać, by ponownie zanurzyć się w niezwykłym uniwersum, które przygotowuje dla nas Kojima. Czy jesteście gotowi na kolejne wyzwanie i odkrywanie tajemnic postapokaliptycznego świata? Wybór należy do Ciebie!

Czy warto czekać? Zdecydowanie tak!

Death Stranding 2 jest jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów dla fanów gier. Wyjątkowa oprawa wizualna, wspaniała fabuła i współpraca znanego twórcy z aktorami wzbudzają ogromne emocje. Choć wiele informacji pozostaje tajemnicą, nie możemy się doczekać, aby ponownie wyruszyć w tę niezwykłą odyseję.

Zobacz także: Roblox – subskrypcje dla każdego twórcy? To możliwe!

A Wy czekacie na sequel tej popularnej gry? Dajcie znać w komentarzu!