Newsy
Gry

26.11.2022 18:30

Wyciekł gameplay z NFS: Unbound. Do premiery jeszcze kilka dni!

Do sieci trafiły nieoficjalne nagrania z nowej odsłony serii Need for Speed. Materiały pochodzą od kilku niezależnych streamerów i pokazują wolną jazdę, tuning i wyścigi, a także początek kampanii fabularnej. Sprawdź, jak w rzeczywistości wygląda NFS: Unbound i kiedy premiera nowej gry wyścigowej od EA.

Zobacz gameplay z NFS: Unbound, nowej odsłony kultowej serii wyścigowej od EA

Nagrania pojawiły się na dwóch kanałach na YouTube. MrCarrot1980 i Lvneth udostępnili w sumie około godziny gameplayu z NFS: Unbound.

Oto część ze wspomnianych nagrań:

Społeczności udało się zebrać wszystkie materiały z przecieków w jednym miejscu. Jeśli chcesz się z nimi zapoznać, znajdziesz je w tym miejscu.

EA dotychczas nie skomentowało wycieków.

Zobacz także: Najlepsze bronie, dodatki i loadouty w 1 sezonie Warzone 2.0!

Opinie o NFS: Unbound. Czy będzie warto kupić tę grę?

Najnowsza produkcja EA wywołuje mieszane opinie. Część graczy uważa, że NFS: Unbound prezentuje się naprawdę nieźle. Jednak pojawia się równie wiele komentarzy, że gra wygląda identycznie jak Heat, tylko z komiksowymi efektami specjalnymi.

Zapowiada się jednak, że gameplayowo gra może czerpać z najlepszych odsłon serii. Samochody dostępne na początku to klasyki sprzed lat i tanie tunery. Może to sugerować zabawę rodem z NFS: Underground, tylko w bardziej komiksowym stylu. Liczymy na to, że tuning będzie równie wciągający i rozbudowany.

Zobacz także: Euro Truck Simulator 2 – mody, bez których nie zaczynaj gry!

Kiedy premiera NFS: Unbound?

Najnowszy Need For Speed ma zadebiutować 2 grudnia 2022 roku na PS5 Xbox Series S/X oraz PC. Posiadacze preorderów i wersji „Palace Edition” będą mogli zagrać 3 dni wcześniej, a więc 29 listopada.