Gry
Newsy
Esport

16.06.2021 15:47

Zapowiedź sezonu 4 w CoD Warzone. Co wiemy o Call of Duty 2021?

Fani trybu battle royale zacierają ręce na samą myśl o nadchodzącej zawartości w Call of Duty Warzone. Sprawdź, kiedy nowy sezon w CoD Warzone i co nowego wniesie do gry.

Co nowego w sezonie 4 Call of Duty Warzone i Black Ops Cold War?

Sezon 4 rozpocznie się już jutro, 17 czerwca. Wraz z aktualizacją w obu grach pojawi się nowa zawartość. Fanów Call of Duty BO: CW z pewnością ucieszy powrót znanej z BO2 mapy Hijacked. Pojawi się też znany z poprzednich odsłon tryb 1 w komorze. Sprawdzimy się też w nowych wyzwaniach w trybie Zombie.

Nowości w call of duty warzone sezon 4 infografika

Równie ciekawie zapowiada się sezon w Warzone. W nowym battle passie zobaczymy dwa zupełnie nowe karabiny. Pierwszy z nich, szturmowy C58, odblokujemy na 30 poziomie, a LKM MG82 już na 15. Co ważne, obie bronie będą dostępne zupełnie za darmo.

Oprócz tego otrzymamy mnóstwo płatnej zawartości – nowe skórki do broni, celowniki, naklejki, wizytówki i kilku operatorów. Co ciekawe, po raz pierwszy w historii w battle passie pojawi się ultrarzadki operator – Iridescent.

iridescent nowy ultrarzadki operator w warzone sezon 4

Ground Fall – nowy event w Call of Duty Warzone

Najciekawszą nowością ma być jednak nowy event o nazwie Ground Fall. W dwóch miejscach w Verdansku (prawdopodobnie obok Szpitala oraz gdzieś na wschodnich rubieżach mapy) będzie można znaleźć szczątki amerykańskich satelit. A w nich potężne wzmocnienia dla graczy (w tym premię specjalisty) oraz nowe kontrakty, które jeszcze szybciej pozwolą zdominować przeciwników. Oprócz tego gracze przetestują nowy pojazd (motocykl) oraz drzwi teleportujące na inną część mapy.

Wszystkie informacje o sezonie 4 w Warzone znajdziecie na oficjalniej stronie Call of Duty.

Screen z wydarzenia upadek satelit w call of duty warzone

Kiedy zapowiedź Call of Duty 2021 (Vanguard)?

Jakiś czas temu Activision podzieliło się informacją, że zapowiedź Call of Duty 2021 pojawi się w trakcie specjalnego wydarzenia w CoD Warzone. Pierwszych zwiastunów mamy oczekiwać już niebawem. Oznacza to, że więcej o Call of Duty Vanguard (jak ma nazywać się CoD z 2021 roku) dowiemy się albo pod koniec sezonu 4, albo na początku sezonu 5 w Warzone.