Newsy
Gry

19.05.2022 14:12

Nowy Kangurek Kao już niedługo! Pojawił się kolejny zwiastun

Studio Tate Multimedia wypuściło kolejny trailer swojej nowej gry platformowej. Zwiastun koncentruje się na systemie walki i rodzajach przeciwników, z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć. Premiera odbędzie się już 27 maja 2022 roku. Czy dzięki nowej produkcji studia platformówki wrócą do łask?

Już niedługo nowy Kangurek Kao. 2022 rok należy do platformówek?

Na początku XXI wieku gry platformowe królowały w branży gier. Jednym z najpopularniejszych tytułów był właśnie polski Kangurek Kao. Zresztą – czy jest na sali ktoś, kto przynajmniej raz nie grał w ten tytuł? Swego czasu trafiał on niemal do każdego magazynu z grami w naszym kraju, przez co ta pocieszna platformówka stała się prawdziwym symbolem polskiego gamingu sprzed dwóch dekad – zaraz obok Gothica.

W styczniu 2022 roku niezależne polskie studio Tate Multimedia ogłosiło, że gra powróci na nowoczesne platformy. Dziś firma wydała zupełnie nowy zwiastun, w którym można zobaczyć starcia głównego bohatera z przeciwnikami.

Gra zostanie wydana na Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Nintendo Switch i PC za pośrednictwem Steam. Będzie dostępny 27 maja 2022 roku.

Zobacz także: Nowy „Wiedźmin” od Techlandu? Polskie studio tworzy fantasy RPG

O czym będzie Kangurek Kao?

Jako gracze przejmiemy kontrolę nad znanym i lubianym Kao, który znów przedziera się przez fale przeciwników przy pomocy swoich legendarnych rękawic bokserskich. Gra ma oferować różnorodny, piękny świat wypełniony sekretami oraz przedmiotami do zebrania.

Co więcej, przyjdzie nam odkryć ciekawą, wciągającą historię wypełnioną zabawnymi postaciami. Wisienką na torcie jest sam Kao – nieustraszony kangur, gotowy do wyruszenia w podróż swojego życia.

Wbrew pozorom Kangurek Kao nie jest grą tylko dla najmłodszych. Wręcz przeciwnie – choć stylistyka gry sprawia, że jest ona odpowiednia dla graczy w każdym wieku, produkcja z założenia ma stanowić niemałe wyzwanie. Warto pamiętać, że czekają nas wymagające walki z unikalnymi bossami i trudne elementy zręcznościowe, które z pewnością napsują krwi nawet starym wyjadaczom platformówek.

Zobacz także: Playstation Plus Premium – wiemy, jakie gry już niedługo dołączą do usługi

Co myślicie o nowym Kangurku Kao? Graliście w nią w przeszłości? Jesteście zainteresowani jej nowym wydaniem na nowoczesnych platformach? Podzielcie się swoją opinią w komentarzu!