Newsy
Gry

06.07.2022 12:18

Już jutro pokaz rozgrywki Skull & Bones!

Wygląda na to, że po latach oczekiwania piracka gra firmy Ubisoft – Skull and Bones – wreszcie ma szansę ujrzeć światło dzienne. Przecieki sugerują, że produkcja ukaże się w listopadzie 2022 roku, a już jutro (7 lipca) ujrzymy oficjalny pokaz rozgrywki. Jest na co czekać?

Skull & Bones – premiera, zapowiedź

Ubisoft potwierdził plany pokazania rozgrywki ze Skull & Bones w ten czwartek, 7 lipca. Studio obiecuje zaprezentować nam świeże podejście do rozgrywki i nowatorskie pomysły na produkcję opowiadającą o piratach.

Ubisoft nie określił szczegółów tego nowego kierunku. Dowiedzieliśmy się jednak, że Skull & Bones skupi się na rozgrywce wieloosobowej zamiast na kampanii. Może to rozczarować niektórych graczy, którzy oczekiwali gry przygodowej z otwartym światem, podobnej do Piratów z Karaibów. Ubisoft mimo wszystko obiecał, że w ich nowym tytule pojawi się kampania fabularna, jednak może być ona krótsza niż początkowo zakładano.

Zobacz także: Pojawił się nowy zwiastun Skate 4!

Skull & Bones – stary-nowy Black Flag

Skull & Bones studia Ubisoft został ogłoszony na konferencji E3 2017, a oryginalna data premiery przypada na 2018 rok. Niestety kłopoty produkcyjne spowodowały spore opóźnienia w pracach nad tytułem. Dopiero we wrześniu 2020 r. Ubisoft wydał aktualizację, wyjaśniając, że Skull & Bones zmierza w zupełnie nowym kierunku.

Sama produkcja jest dziełem Ubisoft Singapore – zespołu odpowiedzialnego za wiele gier z serii Assassin's Creed, w tym legendarnego Black Flaga. To właśnie przygody Edwarda Kenwaya są jedną z największych inspiracji nadchodzącej pirackiej przygody. W rzeczywistości gra początkowo miała być rozszerzeniem dodającym tryb multiplayer do czwartej części Assassin's Creeda, jednak ostatecznie stała się czymś więcej. Prace nad Skull & Bones trwały od 2013 roku i od tego czasu produkcja przeszła wiele zmian. Jak donoszą raporty, kłopoty z grą wynikały z braku kreatywnej wizji, problemów zarządzaniem. Co więcej, Ubisoft wydał na tę grę już ponad 120 milionów dolarów. Pierwotnie produkcja planowała była na PC, PS4 i Xbox One, ale możemy przypuszczać, że pojawi się na konsolach obecnej generacji PS5 i Xbox Series X|S. Mimo że Ubisoft ma tendencję do wspierania Nintendo Switch, nie jest jasne, czy Skull & Bones także trafi na przenośną konsolę.

Zobacz także: Amazon Prime Gaming – lipiec 2022. Lista gier

A wy czekacie na Skull & Bones? Pochwalcie się w komentarzu!