Newsy
Gry

13.02.2023 12:17

Gotowi na powrót do Kolonii? Oto Gothic II: Historia Neka!

Nek – tajemniczy strażnik ze Starego Obozu, którego nigdy nie mieliśmy okazji poznać osobiście. Teraz może się to zmienić! Wszystko dzięki nowej modyfikacji do Gothica II, którą zapowiedziano dosłownie kilka dni temu. Przekonajmy się, kim są twórcy Historii Neka i co znajdzie się w tym modzie!

Gothic II: Historia Neka – nowy mod osadzony w Górniczej Dolinie

Gothic II: Historia Neka przeniesie Cię z powrotem do kolonii więziennej. Jednak tym razem będzie Ci dane zobaczyć Górniczą Dolinę z perspektywy Neka: strażnika Starego Obozu. Pamiętasz go z Gothica 1? W momencie „spotkania” z Bezimiennym był już w innym, lepszym świecie.

Za moda odpowiada polskie studio Silver Ore Team, które wydało już pierwszy zwiastun swojej nowej produkcji. W modyfikacji przeniesiemy się o dwa lata i zobaczymy kolonię sprzed czasów pojawienia się w niej bohatera z oryginalnej sagi. W wizji twórców modyfikacji Nek był „rozdartym człowiekiem, który nie zgadzał się z zasadami panującymi w Starym Obozie”.

Czego możemy się spodziewać w nowym modzie? Oprócz zupełnie nowej historii twórcy pozwolą nam też zwiedzić kilka zupełnie nowych lokacji. Co więcej, wszystkie postacie mają otrzymać profesjonalny polski dubbing, a modyfikacja zostanie okraszona soundtrackiem autorstwa Kaia Rosenkranza.

Zobacz także: Masz Netflixa? Oto najlepsze gry mobilne, w które zagrasz za darmo

Chcielibyście zobaczyć Górniczą Dolinę z perspektywy Neka? Dajcie znać w komentarzu!